Srpnový sraz??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 26.05.08 10:46
Srpnový sraz??

Ozývám se kvůli srazu, který se jen tak ústně naplánoval na srpen u nás na Vysočině. Chaty v Zahradníkově koutě (http://www.ladex.cz/ubytovani.html) jsou obsazeny a stejně tak i penzion Vrchovina (http://www.enpeka.cz/…on/index.php). Takže pokud chcete sraz v srpnu a tak, abyste se mohli vidět s Tomem (Bunterem), zkuste se domluvit s ním, kdy bude v ČR a na jakém místě se mu bude sraz nejvíce hodit (předpokládám, že v Praze či v okolí Bakova ;o)) ).
Pokud by Vám nevadilo, že sraz se odsune na září - můžeme se vidět u nás a ubytování byste měli na chatičkách Ladexu - je nutné objednat nocleh minimálně na 2 noci, čili byste mohli poznat důkladněji krásy Českomoravské vrchoviny a předvést se, jací jste labužníci - až byste připravovali krmi ;o)) … možná by šlo i stravu objednat na penzionu Vrchovina … jinak na Vrchovině by bylo volno až v listopadu, ale s tím, že by se muselo vše zamluvit už teď. Howgh …

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Manana
1515 příspěvků 26.05.08 12:49
Teda pendo

ty mi říkej že jsi z Vysočiny! Jak můžeš vůbec vypustit ze sebe takovou hnusárnu, jako je vrch…
Až ni zaskočilo!

Manana
1515 příspěvků 26.05.08 12:50
no,

zaskočilo tak důkladně, až poskočila klávesnice a přestala ni psát n, teda to co je vedle s těna třena nožičkana.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.08 14:08
Ale Maňánku!

Zaskočilo ti zbytečně, kdyby jsi pořádně četl, tak Vrchovina je občerstvovna!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.08 14:11
Aha,

blbě jsem četl já… Ale podle Wikipedie: Českomoravská vrchovina neboli Vysočina je mírně zvlněná a nesmírně rozlehlá oblast v jižní části České vysočiny, rozkládající se po obou stranách historické zemské hranice Čech a Moravy (odtud je odvozen její název) na prakticky celém území kraje Vysočina.

penda
4752 příspěvků 26.05.08 18:24
hahahaha ...

já pořád tvrdím našim, že nejsem jejich … by mi konečně teda mohli říct, kde a komu jsem se narodila …

Labužník Rachel02
234 příspěvků 26.05.08 21:10
Sraz jo?

Ono se to tu bude slézat? NO, ale já jsem tu nová, tak nevím, no…

zlata
1200 příspěvků 26.05.08 22:06
Srpnový sraz?

Vladí a to už v okolí není nic jiného? I když Bakov by byl také hezký. A s Buntetem ohledně sleziny je někdo v kontaktu?

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.08 07:39
Nuž, protože rádcové moji nenašli,

tak se sraz v srpenci prostě bude konat zase jednou v Praze. A je to!

Bunter se tou dobou bude v Praze vyskytovat, takže to bude asi nejprůchodnější řešení. Počítejte s datem 9.8., víc musím napřed zjistit a zajistit, dám vědět včas!

gegina
358 příspěvků 27.05.08 09:44
Teda manku!

Horší datum jsi už navrhnout nemohl, viď?!? Chtěla bych jet, ale tohle datum absolutně nemám šanci.....nechceš to posunout tak od půli srpna dozadu?

penda
4752 příspěvků 27.05.08 10:18
Gegí,

je to blbé datum, souhlasím, protože většinou v tomto období mají všichni dovolené (konec července a začátek srpna), ale když se manek tak blbě narodil … 8.8.1950 (hahaha, kdybych na další srazy už nejezdila, je to známka toho, že mne mánek zabil … ;o))) )

penda
4752 příspěvků 27.05.08 10:23
zlatíčko zlato ...

v okolí je toho moc (něco málo z možností … ), ale mám pocit, že to bude všude stejné … i když třeba na Medlově by se určitě nějaké místečko našlo … ale jsem pro počkat a udělat nějaký mejdan i s grilovačkou v přírodě … nebo můžeme udělat mejdan na sněhu a na lyžích … hahaha

Jituska02
111 příspěvků 27.05.08 11:56
Mánečku,

já Ti ten datum pochválím, někteří labužníci v ten den před 22 lety učinili závažný životní krok na radnici a nelitujou toho…teda já se radši doma přeptám

Jinak ale souhlasím s holkama, nešlo by to posunout?? čauky, Jitule

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.08 12:50
Gegino, omyl!

Já nenavrhoval, já sděloval! Vladka vám slibuje na září tu Vysočinu, tam bude volba data. Ale srpenec je nafest kvůli Bunterovi!

Vladko, zastřelit, ZASTŘELIT A JEŠTĚ UMUČÁNKOVAT!!!
(A nedělej si iluze, o znásilňování tady není ani řeči!!! )

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.08 12:55
A mimochodem,

tak jako všichni lefíci jsem se narodil krásně a naprosto inteligentně! Všude je teplo a sluníčko svítí, ne jak někteří, co se narodili sice také osmého, ale v lednu a v závěji, viď Vladko???
(Je to 1:1!!! Střílet se nebude. )

penda
4752 příspěvků 27.05.08 13:36
máníčku,

hahaha … když ne střílet, tak znásilňovat aspoň … co? …jj, taky nee, nojo,no … .o( … už jsem ticho … a já teda pomaloučku začnu zjišťovat všechny údaje na září, abyste se mohli s dostatečným předstihem připravit na třídenní víkend - v pátek příjezd a v neděli odjezd … máníčku, prosím, založ tu nové téma na září, ať sem mohou labužníci vkládat návrhy na datumy, protože termín by to chtělo zamluvit co nejdřív, to víte, v září tu možná bude hodně hub a tím pádem i hodně chatařů ;o) (já jdu kojit) … jo, ještě něco - může přijet kdokoli, i ten, co mne nenávidí, já opravdu, ale opravdu nekoušu!

penda
4752 příspěvků 27.05.08 13:38
P.S.

jen habana ať si zůstane doma …

zlata
1200 příspěvků 27.05.08 18:58
Vladí,

to jsi mě nebo nás oba moc nepotěšila, od září je stop na dovolené, pochybuju, že by nám Lego udělalo vyjímku. Musím to zjistit.

zlata
1200 příspěvků 08.06.08 12:54
Dotaz

Jakpak je to se srpnovým srazem v Praze?

ewa
600 příspěvků 08.06.08 13:34
Nojo, Zlatko,

kde si máme poklábosit my, co se hodláme v září prohánět někde na dovolené, nebo vy pracující, viď. Tak to třeba dopadne taky v srpnu v Praze. Ale tam bude problém s ubytováním. Jak se to dá řešit?
Snad na nás Mánek nezapomene. Když, tak mi dej, Zlatko, vědět. Ahoj Eva

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.08 02:25
srpen

je zatím ve stádiu rozpracovanosti, jediné co je jisté je datum: 9.8.2008!

zlata
1200 příspěvků 09.06.08 07:12
Mánečku

díky, budu Tě sledovat…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.08 11:19
Potřeboval bych vědět a tentokrát ZÁVAZNĚ,

kdo by měl zájem.

Datum 9.8.2008, od 16:00, restaurace U Rudolfa .

Tak se hlaste, prosím.

bona
2416 příspěvků 09.06.08 12:46
Tak jo,

hlásím se. Bydlím totiž téměř za rohem… Tak to se povedlo!!
Loni v červnu jsme tam měli sraz základky (chodila jsem na Jiřího z Poděbrad…) a naproti v parku si vyzvedávám dítě z družiny.
Už to píšu do kalendáře…

blanca.xy
647 příspěvků 09.06.08 12:50
Taky

se hlásím

sivakova
489 příspěvků 09.06.08 13:22
...

Jsem se chtěla také závazně přihlásit a to 1×. Teď už doufám se mi to povede poslat do správného chlívečku. Zdraví Libuše.

zlata
1200 příspěvků 09.06.08 17:22
Mánku hezky...

hlásím dva a těšíme moc.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.08 23:50
Teda to nabralo fofr!

bona
sivakova
blanca.xy
zlata
vlasta
mánek
věra
bunter
věra
ivo
karmínek
manana
aliceg
ewa
 penda

a je nás hnedle 15!!!

Jenofefa
1315 příspěvků 10.06.08 03:51
Také se hlásím

a těším se na setkání se známými i neznámými. Počet: slovy jedna osoba.

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.08 04:24
Jestli...

… zrovna budu doma, zastavila bych se…?
P.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.08 16:43
Bono,

já chodila do Sázavské… Ale to už je 30 let … též se hlásím, musím se přesi pořádně „oťukat“ se spolunocležníky na srazu v září a Prahu mám za humny.
Těším se.

bona
2416 příspěvků 11.06.08 17:28
Ivo,

vždyť já na tom Jiřáku také končila před … počítám a je to dřina … čtyřiadvaceti lety. Syn je už dva roky jinde a moje malá beruška půjde do třetí třídy. Nějak to letí…jako když se vypouští voda z vany - nejdřív nic a pak to vezme otáčky a člověk se ani nestačí divit…
Také se těším…

zlata
1200 příspěvků 11.06.08 17:33
Jupí...

no kdyby hrom na koze jezdil, tak žádná pracovní sobota na tenhle termín. Ivuš - zdravíme :-)))

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.08 10:18
Moji milí,

bohužel před čtrnácti dny se restaurace U Rudolfa zavřela, protože se přestavuje… Takže musím najít jiné místo, které by mělo tato kritéria: plzeň a pečená žebra nebo kolena nebo něco takového a za inteligentní peníz český. Takže pokud máte páru o něčem podobném ve svém okolí, pomozte tápajícímu!!! Přaha je velká a jeden vesničan (i když s přehledem a poměrně po vlastech českých i slovenských scestovalý ) se tu nějak v té přehršli hospod ztrácí!!!

gmp
1603 příspěvků 13.06.08 12:44
tys mne chlapíčku pominul

tak prosím tě pomni, abys nezapomněl a zahrň mne téže. Né e hlínou, jak bys nejraději, leč do seznámu. A co k Drsnejm? Nebo varianta Celnice na Vejtoni. Ma tam sice Staropramen, ale mladá pani ho natočí lépe jak naproti, přes vodu, v pívováru a kolínko se taky koná. Zajdi se tam hodit očkem, nemáš to daleko. Ale ty žebra u Drsnejch, tak ty nemaj chybu. Miloš

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.08 13:42
Milošku, synu drahý,

pominul ses sám! Doufám, že ne od lišky bystro-ušky, co se vzteklinou řádí po té divočině, odkud ses právě vyhrábnul. Neboj, Drsňáci jsou v paměti a na seznamu, kdyby bylo nejhůř.

Jinak samozřejmě jsi vítán a zahrnut čím chceš (mimo peněz, zlata, drahého kamení a dalších platidel či podobných lesklých hovadin)!

penda
4752 příspěvků 13.06.08 16:25
Mánku,

kdysi jsme seděli někde blízko metra U Anděla - Jenofefka a Flo to budou vědět - sedělo se venku, mohlo se i uvnitř, to je jasný - a vepřová kolena tam myslím byla jedna báseň … momentík, já to budu mít asi i v deníčku, mrknu a pošlu odkaz …

penda
4752 příspěvků 13.06.08 16:47
Restaurace Anděl

fotky (šli jsme tam z Radničního sklípku, ten nebrat, tam bylo moc rušno a zahulíno ;o) )

penda
4752 příspěvků 13.06.08 17:25
Plzeňský restaurant Anděl

klikni

Alice_G
505 příspěvků 14.06.08 06:56
Srpnový sraz v Praze - ahoj!

Mánku – nenič mi nick, jako bys nevěděl jak se jmenuju ;-)
Pendi, zkusila jsem webovky Anděla, ty nefungují, tak jsem hledala komentáře. Ten poslední zněl: „Plzeňský restaurant Anděl - pěkná hospoda, výborný pivo a jídlo, ale děsný podmíráky, min. 1 cm pod u každýho piva + obsluha drzá - vám řekne kolik máte nechat dýško…to je fakt děs, si snad myslej že kradu nebo co…“

Tak jsem hledala dá a našla tohle: „- Jídlo nemá chybu, pivečko jako křen, ale pořád ho v půllitru deci chybí …

• Pivo absolutně bez jediný chybičky ovšem s pivní mírou už je to trochu horší (chodím sem už od otevření a pořád ten cenťák i víc ne a nedoběhnout).A taky trochu víc zahulíno.Jinak doporučuji.
  • Pivo dobrý, ale ještě tu nepochopili, co to je míra.
  • Pivečko velmi dobré, posezení příjemné. Kolega z VŠ pracuje u ČOI. Už jsme se na téma této restaurace vážně bavili.
  • Pivo super. Míra špatná už léta. Jídlo okradené. Malé porce. Jsou lepší.
  • Výborné pivečko, výborná kuchyně a přijemné posezení na zahrádce v létě. Jen je trochu škoda, že tu moc neznají míru pivka.
  • Okrádaj!!! Každý půlitr má o 1,5 cm míň piva. Už tam nejdu.
  • Dobrá restaurace, dokonce se mi stalo, že v létě není kam sednout ani na zahrádce. Míru zde opravdu neznají.
  • Pivo má vždy špatnou míru. Zakouřeno. Kuchyň nic moc.
  • Plznicka na 1s *, tatar a pivni syr super, akorat ta mira je nejaka divna.
  • Pivo skvělé, ale míru neznají. Jídlo taky dobré.
  • Pivko jako křen, jen ta míra a zahulené prostředí. Kuchyně skoro nemá chybu, jen když obsluha nestíhá, tak je jídlo studené a na pivko se čeká delší dobu. Nikdy není prázdno ani poloprázdno. V létě super zahrádka.
  • Velmi dobry podnik. Jidlo ceska klasika ale velmi chutne. Pivo skvele, ale souhlasim s ostatnimi ze bez miry, ale to je v Cechach bohuzel normalni.“

Určitě je to zkreslené - kdo je spokojený, nepíše na net…
Ale vezmeme tam Toma? Už stačí, jak si zkazil vzpomínky na Hormedu v Břevnově.

Jinak se ráda se všemi z vás uvidím kdekoliv, já koneckonců pivo vlastně nerada…

AG

zlata
1200 příspěvků 14.06.08 17:01
Mánečku a Vladí

trváte na Praze? jen mě napadlo, že Kladno je jen zhruba 25 - 3é km od Prahy a možná by se i něco našlo.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.08 00:21
...

Alice_G - koukala jsem a taky se mi to moc nezdá. Slyšela jsem chválu na podnik „U Provaznice“, ale to nemám vyzkoušeno. " U Provaznice ":http://www.ceske-hospudky.cz/ohodnotit.php?…
Zlati, kdyby se netrvalo na Praze, naše oblíbená občerstvovna je v Kutné Hoře " Restaurace DAČICKÝ ":http://www.dacicky.com/restaurace
Tímto si vás dovoluji pozvat i na tradiční Královské stříbření 21.-22. června 2008.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.08 00:38
U Radnických

" U Radnických ":http://www.uradnickych.cz/…in/vyber.htm

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.08 01:56
Mocmoc díky všem!!!

Zlati, do Kladna se rád podívám soukromě, ale dopravní problémy mě nutí brát raději Přahu (není překlep!!! )…

Ivuško, hezké, ale i když pracuji v Přaze (stále není překlep!!! ), tak zase výdělek můj na tento typ restaurací nestačí, výdaje = příjmy…

Alčo, nick ti przním nerad, to jsou moje poznámky narychlo! Neboj, reference čtu taky.

Jo, teď nevím, Provaznici vzpomíná kdo? Mám to skryté i v hlavě i na ploše… Provaznici nebrat, tam jsem už byl. Nic moc, asi dobře platí za reklamu, jinak si to nedovedu vysvětlit…

Tedy, sumasumárum, Přaha (ještě pořád to není překlep!!! ) je sice ráj pro zlatokopy, ale na druhé straně: Ten Gustíkův (Milošův, gmp, jak kdo chce) tip pivnice U drsnejch asi splňuje předpoklady nejlíp.

Alice_G
505 příspěvků 15.06.08 02:29
...

Alice_G
505 příspěvků 15.06.08 02:39
A já husa hloupá

na lopatu sedla a odeslala prázdný příspěvek. Budeme dál hledat dobrou hospodu s dobrými koleny v Praze, abychom Buntera nezklamali.
Dobrý den přeje vaše kolenová hlídka! AG

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.08 02:43
Ivuška to byla!

Ale potěším tě, Dačičtí se nám také líbili.

penda
4752 příspěvků 15.06.08 03:14
hmmm

zahrádku nikde nevidím a na stopro se tam hulí …

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.08 06:04
Vladi,

v jídelně v žádném případě.

Sylvie
2302 příspěvků 15.06.08 10:20
Vladěnko, Mánečku

Tak, jestli můžu otravovat, připište si mě + dceru Báru.
Těšíme se.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz