Něco jsem dostal...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivo
1045 příspěvků 22.05.08 14:14
Něco jsem dostal...

Před nedávnem jsem dostal skleničku s tímto zajímavým obsahem (když tam jsou houby (a to je jediné slovo, které jsem z názvu uměl přeložit…hihi), tak to musí být zajímavé) - Crema di Funghi Porcini con Tartufo. A protože to nechci jen tak zbůhdarma otevřít a zlikvidovat, tak se Vás chci doptat, zda s touto „potravinou“ máte zkušeností a jak to konzumujete :-))

Reklama

Reklama

Reakce:

gemma
245 příspěvků 22.05.08 14:28
Ivo,

je to hříbkový krém s lanýži. Dost velká vzácnost na to, aby se snědl jen tak. Spíš tak lžičku k dobrým těstovinám ap.

penda
4752 příspěvků 22.05.08 15:54
mrkni sem:

winemarket

noskovice
1323 příspěvků 22.05.08 20:09
...

Kdyz delame nejaky svatecni obed, ci veceri, jako predkrm se dela nekolik typu chlebicku (tzv. crostini) Jeden z nich je platek veky, potreny timto kremem. Do testovin je toho skoda. Nechte si chutnat!!!!!! - Sona

Sylvie
2302 příspěvků 22.05.08 21:17
...

Ivo, dodatečně přeju k narozeninám, ale tu skleničku Ti nepřeju, tu Ti závidím. Nedávno jsme si za drahý peníz objednali přes net dva malinké lanýže a chodili jsem se na ně dívat do obývací stěny přes vitrínku. A vždycky jsme (to jsme měli domluvené) před návštěvou nadávali, kdo zase sežral všechny lanýže, že tu zas zbyla jenom jedna sklenička…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz