Španělská televize

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manek  02.12.05 07:47
Španělská televize

uvádí kolem půl sedmé večer pořad o vaření. Sleduji to, když jsem zrovna v Praze na hotelu. Protože ale neumím španělsky, tak se jen snažím odhadovat, co se zrovna děje. Včera vařili něco, co bych pojmenoval „Dušená oliheň s masovými kuličkami na houbách“. Zhruba jsem sice v obraze, ale není tu někdo, kdo to sledoval, a španělsky umí? Vypadalo to dost jedle a zajímavě…
Pokud ano, bylo by hezké to přidat do receptů. Předem díky!!!

Reklama

Reklama

Reakce:

spanny
159 příspěvků 02.12.05 17:15
Spanelska televize

Jak se ten program jmenuje? Ja se tedy na nej nedivam v CZ ale divam se dost casto na Spanelske vareni v nasi televisi a je to v ten samy cas.

manek  06.12.05 07:00
Španělská televize Spanny,

je to na TVE, a jmenuje se to: Vamos a cocinar (jestli jsem to dobře zachytil )

Měj se a díky předem!

manek  08.12.05 07:27
Španělská televize

Už jsem našel www.stránky. Dám odkaz.

PITRYS
86 příspěvků 09.12.05 13:52
Ja zase koukam

na kabelovce na TV paprika. Jsou tam i tematicke porady jak tema druhu jidla, tak temata zemepisna
Jinak http://www.tvpaprika.cz

spanny
159 příspěvků 11.12.05 12:54
Spanelske recepty

Ano, je to to same. Ja to chytam na Anglicke televizi, a jmenuje se to Vamos a cocinar con Jose Andres. Bohuzel nemam vzdycky cas se na to divat ale snazim se abych to videla parkrat tydne. Dej mi vedet ktery recept se ti libil a ja se budu snazit ti to prelozit. Ja jsem se podivala na jejich www stranky ale nenasla jsem tam zadne recepty. Jo a ten recept na dusenou olihen jsem nevidela a musim se priznat ze nevim co olihen je.

manek  11.12.05 14:53
Spanny,

bohužel nevím přesně, jak se ten recept jmenoval. Na těch stránkách, co jsem dal odkaz, recepty jsou, ale ve španělštině, jenže právě ten, co jsem měl na mysli, jsem tam nenašel.

Smůla, co nadělám! Jinak oliheň je příbuzná sépií, kalamárů, a podobně.

Díky za ochotu, měj se hezky.

spanny
159 příspěvků 11.12.05 16:46
Spanelske recepty

Dik za vysvetleni a ja se po tom receptu podivam. Ja mam par www receptovych.stranek ve Spanelstine tak to tam mozna bude. A jestli ne tak on se ten program hodne opakuje tak to mozna chytnu a jestli ano tak ti to napisu. Byla ta olihen plnena tim mletym masem?
A jestli bys chtel nejaky jiny recept ktery jsi videl v televizi tak mi dej vedet.
Ahoj
 Kamila

manek  11.12.05 16:52
Spanny,

ta oliheň, (možná že to byla i sepie, to byl jen můj odhad podle toho, co měl na stole), se dusila delší dobu s nakrájenou cibulí nebo pórkem v rybím vývaru, (já jsem neviděl úplmý začátek), mezitím udělal vpodstatě klasickou sekanou a zní usmažil malé kulaté karbenátky, nakrájel huby na větší kousky, lehce je restnul na pánvi na olivovém oleji, pak k té mořské potvoře přidal i ty karbenátky, i ty houby, přidal rozmáčklý česnek, a dodusil skoro na tuk.

Takže zhruba to vím, zkusit to můžu, ale je možné, že mi něco uteklo.

Jinak dík za nabídku, kdyby něco, tak se ozvu.

Měj se hezky

Manek

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz