Soňa

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anickav
2904 příspěvků 28.03.11 10:27
SOŇA

Kalendár mi ukazuje toto meno. Na Labe poznám len jednu Soňu, ktorú mám rada a želám jej veľa zdravia, síl, pohody, nech jej úsmev a dobrá nálada vydržia veľmi, veľmi dlho. Teším sa na stretnutie.
 A+1

Reklama

Reklama

Reakce:

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.11 11:37

K přání se připojuje i wydra. Soňo, my se neznáme, ale my se poznáme! :-) Hezký „Soňaden“, ke kterému jsem ti „upekla“ veselý dortík :-P .
Ať chutná !

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.11 13:40
Soňo :-)

přidáváme se ke gratulaci a ke všemu dobrému, hezkému, příjemnému přejeme i hodně tohodle :-) http://www.novinky.cz/…-k-pivu.html :-P

babi
6360 příspěvků 28.03.11 16:55

Draha Soni,
pripojuji se ke gratulantum a posilam Ti k Tvemu svatku horskou kyticku s pranim toho nejlepsiho 8-)

Jitka

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.11 19:02

Všechno nej nej nej…a protože mi to nejde okopírovat a vložit, zkusím kytku takhle… http://www.facebook.com/photo.php?…

Pokud to půjde, doporučuji prohlídku všeho…a jen připomínám…jsou to všechno dorty… :-)

svato
1416 příspěvků 28.03.11 20:14

Všetko najlepšie želáme aj s Judkou a Andinou - a už sa tešíme, až sa zase uvidíme. :potlesk:

pekarka
410 příspěvků 28.03.11 21:02
Tak Soničko

Po dlouhé době jsem kvůli Tobě přišla na Labužníka abych Ti mohla popřát. Tak všechno nejlepší, hodně zdraví a elánu. :-D

noskovice
1323 příspěvků 29.03.11 20:24

Holky moje zlaté, udělaly jste mi velikánskou radost. Mockrát vám děkuji. Už se nemohu dočkat konce května, až se s vámi zase sejdu. Čas letí, tak bych asi mohla začít balit kufry, abych to stihla, že? :-D
Právě dneska jsem v práci oznámila, kdy a na jak dlouho asi zmizím.
Babi, škoda, že jsi tak daleko. Nechtěla bys přiletět? S Glamou se snad sejdeme a Wydra mi už vyhrožuje „… my se neznáme, ale my se poznáme…“ :-P :mrgreen:
Aničko, letos nesmíš chybět!
Svato, bez tebe si to taky nedovedu představit a o Dandě ani nemluvím, už mám auto nařízené směr Bakov..
Pekařinko, běda ti, jestli se neukážeš..!!!

Alis
2617 příspěvků 29.03.11 21:20

Jsem ostuda opozdilá, vím… Ale i tak ti, Soni, přeju všechno to nejlepší, každý den s úsměvem. Tím tvým :-)
Už se na tebe těším :-)

Sylvie
2302 příspěvků 29.03.11 21:32
Soně

Moc se stydím za opožděné blahopřání.
Ať se Ti Soni daří a šťastně dojeďte na sraz!
 Míša

mrtvola
1394 příspěvků 31.03.11 00:49
Pozdě, ale s láskou...

Všechno nejlepší, Soni, hodně zdraví, elánu a vůbec. A na brzskou viděnou hel

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.11 15:57
Tak jsem zas něco prošvih

jako vždycky. Nesleduju kalendář, hanba mi.
Soňo, k svátku hodně a moc dobrého a nemůžu se dočkat konce května, kdy se mi k jménům která znám už tak dlouho přidají i tváře.
Tak na shledanou za chvíli.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz