Silikonová forma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Agatta
81 příspěvků 02.10.03 13:25
Silikonová forma

Nevíte někdo kde bych sehnala silikonovou formu na bábovku. A taky kolik asi tak stojí. Bohužel nejsem z Prahy.
Děkuji.a.

Reklama

Reklama

Reakce:

1irena
591 příspěvků 02.10.03 15:26
Agatto

maji ji i v zasilkovém obchode Quelle, na webu je v katalogu spotřební zboží-hrnce a příbory za 295 Kč. Nemusíš si jinechat zaslat, ale třeba dovézt do quelleshopu. Podívej se na www.quelle.cz

Agatta
81 příspěvků 03.10.03 07:43

Moc děkuju. Včera jsem si ještě zašla do Tescomy speciálky. Už je tam taky prodávaji.Koupila jsem si tu velikou bábovku. Těším se na víkend, hned to vyzkoušim.pa..a.

Pampeliska191
1075 příspěvků 08.10.03 19:25
Agatto

Zdravim Te. Jenom ze zajimavosti, muzu se zeptat, kolik Te stala ta velka silikonova forma babovky? Mas ji cihlove cervenou nebo svetle modrou? Ma i pevne vyztuzeni kolem okraje? Ja dneska vesla do prodejny vedle naseho domu a uvidela jsem tam hodne ruznych tech silikonovych forem, (tech cervenych), ktere se vyrabeji v Belgii. Kde se vyrabeji ty, babovky, kterou jsi si koupila?
Ja se ted jenom nejvice pidim po te silikonove podlozce, kterou uz jednu mam. Je to vyborna vec a chci si koupit jeste aspon dve, na peceni vanocniho peciva a nemuzu na ni nikde trefit. Modra mi nebyla doporucena, pry ty cervene jsou lepsi. Ale to mluvim ted o podlozkach na plech ne o formach. Jednu, kterou jsem si koupila ve Francii (tu cervenou) si nemuzu vynachvalit. Proto po ni tak pidim. Dekuji za informace. Mej se hezky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz