Satelitní televize

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník handula02
634 příspěvků 25.10.06 13:04
Satelitní televize

Milí labužníci, jaké máte zkušenosti s UPC ? Slyšela jsem, že je nějaká konkurence, která poskytuje to samé jako UPC, ale mnohem levněji. Jsem klientkou UPC, ale mám jen základ - rodinku.Chtěla jsem si přidat nějaké programy, ale cena se mi zdá dosti vysoká.

Reakce:
danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.06 21:21
Digi,

tak se jmenuje nová společnost, která se zabývá, podobně jako UPC vysíláním přes satelit. Stejné programy jako UPC má v nabídce za 260 Kč, rozšířené o HBO 1,2 a Cinemax za 500 Kč. Při podepsání smlouvy na rok a více je přijímač i instalace zdarma a první tři měsíce zdarma - www.cz.digi.tv - další informace. Pokud jsi poblíž Mladé Boleslavi a máš zájem, dej vědět, čekací doby jsou jinak dost dlouhé Daniela

Labužník handula02
634 příspěvků 26.10.06 08:14
Digi

Danielo, už jsem se dívala na jejich stránky a uvažuju, že si to u nich zadám. Máš s tím osobní zkušenost? Jinak jsem volala včera na UPC, asi jim odchází dost zákazníků, jelikož mi nabízeli, že dostanu od nich slevu a s rozšířením na HBO atd. by výsledná cena byla 750,–Kč. Cítí konkurenci, tak začínají hýbat s cenami.

Labužník Jiti02
170 příspěvků 26.10.06 12:43
Digi TV

vypadá zajímavě. Ale buď jsem se přehlédla nebo nanabízejí TV Papriku!?!
A snad jen kvůli tomu bych chtěla satelelit.
Hezký den. J.

danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.06 17:41
Paprika

mi tam taky chybí

Labužník MartinaN02
30 příspěvků 26.10.06 21:09
Digi TV

Tiež som si to chcela zaviesť.
Odradilo ma viac faktov.
1. ani po mesiaci neprišli nič nainštalovať, dodatočne som sa dozvedela, že je lepšie kupovať priamo u predajcov satelitov.
2. Ako televízni maniaci máme 2 telky a video.Cez tento satelit sa dá pozerať len 1 televízor a na video sa nedá nahrávať iný program ako pozeráte.
4. Pár ľudí v nejakej diskusii na nete nadávalo na nekvalitný príjem niektorých programov.
3. Na Slovensku zatiaľ nie sú v ponuke české programy.
4.Ako tu povedal kolega predo mnou UPC mi na rok znížila poplatky keď som ju chcela odhlásiť:) Teraz platím porovnateľnú cenu s Digi TV a mám kvalitný televízny príjem.

Jedným slovom lepšie je počkať kým Digi TV tieto muchy vychytá.Minimálne v meste a v domácnosti s viac telkami sa to neoplatí.

danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.06 22:13
V Česku,

je čekací doba na montáž zatím také dlouhá, ale dost lidí využívá zlevněné UPC, takže je čas netlačí. Programů přes Digi jde 33 kódovaných, dokonce už spustili National Geographic, zatím s českými titulky a dá se chytit asi 10 nekódovaných, z toho 2 slovenské programy. Satelit jde rozbočit i na několik televizí, ale program bude na všech stejný, tak je to i u UPC a ostatních satelitů. Nahrávat z Digi jde, ale pouze na stařičká videa, je to paradox :-). Občas se stane, že třeba Prima se trochu rozpadá, ale všimla jsem si toho jen v pozdních nočních hodinách, jsou to mouchy, které se postupně vychytávají. Za 500 Kč měsíčně mám k dispozici 36 programů všech žánrů a jsem spokojená

Labužník MartinaN02
30 příspěvků 27.10.06 19:43
...

Mno ja neviem ja mám za cca 230 Kč tiež asi 40 programov s väčším konfortom.
Ale ako som povedala ak niekto býva na vidieku kde nie je UPC tam sa to určite oplatí.

Labužník handula02
634 příspěvků 07.11.06 13:59
UPC

Labužníci,když jsme vypověděli smlouvu s touto společností, měli jsme několik ( cca 5 ) telefonátů z této firmy. Vždy nám nabízeli nižší a nižší cenu. Dobrá zpráva, od včera máme Rodinku + HBO 1,2 za 470,–Kč. V jejich ceníku tato nabídka je myslím za 1 188,–Kč. To je sakra rozdíl, a nám se vyplatil. Jinak díky všem a hlavně nedejte se.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz