Ložní povlečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník handula02
634 příspěvků 20.10.06 10:25
Ložní povlečení

Chtěla jsem se s vámi podělit o dobrou zkušenost s internetovým obchodem na povlečení - ww.matejovsky-povleceni.cz
Můžete vybírat z velké nabídky, já mám od něj jednak povlečení krepové a flanelové. Používám ho už přes dva roky a povlečení stále drží tvar, při skládání nemusím honit rohy. Je sice trochu dražší, ale musím říci, že je kvalitní. Dovezou vám ho až domů nebo do práce.

Reakce:

Eja
3831 příspěvků 23.10.06 07:32
Handulo,

taky kupuji povlečení u Matějovského a mám stejně dobré zkušenosti jako ty. Doporučuji.

pekarka
410 příspěvků 23.10.06 07:48
Dárek

Tak jsem se taky koukla a vzory jsou moc hezké. Díky za tip handulo, už vím co koupím synovi na vánoce. Pořád chce nějaké zvíře - tak ho má mít. V panaláku je ideální.

DanaJ
1136 příspěvků 23.10.06 08:08
Jezdím nakupovat povlečení...

…do Náměště nad Oslavou HABITAT a prodávají tam také povlečení od Matějovského. Mám doma dva flanelové kousky a jsou vynikající. Už drží tři roky. Kupovala jsem s tmavě červenými vzory a hodně pustili barvu (asi jsou špatně ustálené), doporučuji po zakoupení hned přeprat.

Labužník handula02
634 příspěvků 23.10.06 08:21
povlečení

Já jsem si před 14 dny nechala poslat vzor - čína -je to červeno černé flanelové, už jsem to prala, nic nepustilo a doporučená teplota je jen na 40°C.

buturenka
311 příspěvků 23.10.06 14:34
díkes

díky za typ, zkusila jsem si objednat, tak uvidíme, ale vypadá moc hezky a jestli ještě vydrží

zlata
1200 příspěvků 10.03.07 23:54
ložní povlečení

handulo , … prosím tě , též jsem si asi před rokem objednala od Matějovského povlečení na klasické 2 postele, mám i klasické deky, ale musela jsem cíchy zkracovat . Jak to bylo u tebe? Mám koupit větší deky…

Labužník handula02
634 příspěvků 11.03.07 06:22
Zlato

Nevím jak máš dlouhé deky. Matějovský má povlečení na klasické deky ( myslím, že 2m ) a potom na prodloužené tj. 2,20m. Já mám zkušenost s oběma délkamy a vždy to sedělo perfektně. Deky mám pro alergiky od firmy ScanQ.

zlata
1200 příspěvků 11.03.07 13:29
ložní povlečení

Handulo, dík zkusím přeměřit ty deky, tam asi bude ten problém…

DanaJ
1136 příspěvků 12.03.07 11:13
zlato

Taky záleží na tom, jaké máš deky. Myslím, jestli je nemáš šité doma a nebo nějaké starší, protože ty maj většinou úplně jiné rozměry. Mamka má staré deky s jinými rozměry a povlečení si na ně šije sama.

zlata
1200 příspěvků 12.03.07 20:00
Pro Danu a Handulu

deky máme asi rok, ale po změření jsou bohužel 135 X 190 a to je ten celý problém. Než bych pokaždé cejchy předělávala, raději koupím nové a tyhle nechám pro příležitostné přikrytí. Tak obě zdravím a díkes za radu.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz