Rybí bujón

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tea63
935 příspěvků 27.02.07 03:09
Rybí bujón

Ano,rybí bujón se prodával od Maggi. Dlouho jsem po něm pátrala,až jsem se dostala k zástupci firmy a bylo mi řečeno,že z českého trhu byl tento výrobek stažen,neboť o něj není v Čechách zájem.K dostání je prý na Slovensku.Ten pán byl dokonce ochoten mi tu krabičku poslat.To jsem s díky odmítla-sekretářka by měla práci navíc..:-)Už je to ale možná 2 roky zpět. Tak taková je situace s rybím bujónem ,a zdá se ,že neměnná. Ale dobrá zpráva je,že se vyrábí a třeba si to Maggi rozmyslí..Tak a­hoj..

Reklama

Reklama

Reakce:

peklalala
1 příspěvek 05.06.07 17:38
...

Kupuji to z dovozu na www.paprika.panavis.cz - mají to malinko předražený ale hlavně mají…

im52
16 příspěvků 08.06.07 17:05
...

CHYBÍ NÁM TAKÉ. TEN CO NABÍZÍ NA SLOVENSKU JE ALE S PAPRIKOU NA HALASLÉ. NENÍ TO TEN ČIRÝ , KTERÝ SE DŘÍVE PRODÁVAL.

bona
2416 příspěvků 08.06.07 18:12
Nevím,

jestli by se to dalo nahradit, ale kupuji thajskou rybí omáčku (tekutou jako sojovka) od Exotic Food, je to tedy kořenící přípravek, ale neobsahuje žádná „éčka“, jen extrakt z ančoviček, sůl a cukr. Myslím, že přidáním vody by z ní šel rybí bujón vyrobit, snad :-).
 Bona

Bali
1254 příspěvků 08.06.07 19:28
...

az koupite nejakou morskou rybu tak si ze zbytku, kosti atd ten bujon uvarte a dejte v porcich do mrazaku!
Jinak se to koupi treba v Nemecku napr.Edeka. Tam maji bujony i tekute a nejen rybi!!!!!!!!!!­Kachni, zverinove…
Ani vam nebudu psat jake rybi bujony maji zde ve Francii, protoze by to bylo na celou stranku!

tea63
935 příspěvků 09.06.07 11:46
...

Díky… koukla jsem na " panavis " ,ale tam mají jen s paprikou a to poštovné :-)) Myslela jsem ten čirý, co už není. Bali, jak Vám závidím. Ale bydlím na menším městě a tady celé mořské ryby nemají, aby byly ty odřezky. To je záležitost velkých měst, Praha určitě, dají se koupit jen hlavy a to ,co zbyde od filetování, jinak nevím. A ceny jsou také jen pro někoho. Tady by to nikdo nekupoval. Jednak zde není tak velká kupní síla, lidi na to prostě nemají a také konzumace ryb je zatím bohužel mizivá. Stále převládají prasátka. A Češi tloustnou a jsou dokonce druzí v Evropě v obezitě, jak proběhlo tiskem. Vývar bych uměla a jak ráda vařila,ale nejde to, tak hledám náhražky, i když mi to moc nejde pod nos. A to jsem se ale rozepsala Díky ahoj.

Bali
1254 příspěvků 09.06.07 19:45
...

vsak se da koupit i cela ryba mrazena! U nas je vsechno z more drazsi, ale zase to Cesi neji denne, tak proc se obcas neplacnout pres kapsu?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz