Rizoto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

happilybleeding
65 příspěvků 22.09.07 22:53
Rizoto

Momentalne byvam v praze a miluju proste miluju rizoto,.. a potrebuju rychle odkazat smer nejlahodnejsi nejkremovejsi rizoto v Praze! prosim, je to skutecne nalehave, rizoto totiz sama ze za:,–(y nevarim, je to vec kterou si rada dopravam venku a vzdycky sem strasne zklamana, kdyz narazim na podvrh heh

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 23.09.07 03:51
Rizoto - Happilyleeding,

musím přiznat že o rizoto (a celou italskou kuchyni) moc nestojím.
Při návštěvě Prahy jsem se ale nechala zlákat do jakési italské restaurace na třídě Milady Horákové (snad je to Letná?).
Příjemná atmosféra, tichá hudba a k mému překvapení mi jídlo chutnalo.
I obsluha byla příjemná s čímž jsme se bohužel všude nesetkávali.

happilybleeding
65 příspěvků 23.09.07 10:07
...

Na Letné to bohužel moc neznám, pohybuju se spíš po Smíchově a úplném centru, ale tak, můžu se vydat na průzkum … nějaký další nápad ?

buraci
1136 příspěvků 24.09.07 13:36
Aromi

Mam pocit, ze labuznici casto chvali Aromi, koukni na www.aromi.cz. Rizoto maji s dyni. Ale za tu cenu (235 Kc) bych si ho radsi uvarila.

happilybleeding
65 příspěvků 25.09.07 20:21
nevim,..

ja strasne nerada sidim na ingrediencich pokavad to nejde nejak jinak a dobre, a zrovna rizoto, to je pro me tolik polozek, ktere bezne v kuchyni nemam, ze si ho proste radeji dopravam venku,.. kazdopadne, uz jsem si odbyla prazskou premieru s muslemi hehe, a nebyla vubec spatna! :-)) omrknu ale urcite i tvuj tip,..

buraci
1136 příspěvků 26.09.07 08:51
Rizotko

Zrovna rizotko na ingredience moc narocne neni, staci si doma drzet zasoby spravne ryze a pripadne bileho vina a pak uz staci k tomu neco cerstveho, mrkni do Jamie po italsku od Jamieho Olivera, tam jsou krasna rizota. Ale Aromi navstiv, ja myslim, ze to tam bude stat za to. Ale je to dost popularni restaurace, bude to chtit rezervaci. Mimochodem maji take prodejnu, kde maji spoustu veci, vcetne cerstvych rybicek.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz