Einstein

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tac
2 příspěvky 18.09.07 15:11
Einstein

Musím se přidat k varování před pizzerií Einstein. Docela rád jsem chodil do pobočky u IP Pavlova, a protože jsem držitel karty Isic, bral jsem si jednu pizzu s sebou do krabice. Servírka asi po 15ti minutách čekání přijmula obědnávku, načež mi asi po 25 minutách jiná servírka přinesla dvě pizzy v krabici. Když jsem protestoval, že jsem si obědnal jenom jednu pizzu s sebou, ale že když mi ji dá na talíř, tak zaplatím i krabici, tak mi odpověděla, že to nejde (prý tuto možnost ani nenabízejí), ledaže bych si obědnal dezert. To mě dostatečně namíchlo, abych si všimnul, že jsem dostal pizzy menší, přitom jsem zaplatil za větší. Servírka mě odkázala na kuchyni, na což už jsem vážně neměl náladu a znechuceně jsem odešel.

Z pizzerií mohu doporučit Pizza Mia, která mívala pobočku v Průběžné a u které jsem se setkal s vysokou kvalitou a také nabízela dovoz po okolí zdarma.

Reklama

Reklama

Reakce:

Tac
2 příspěvky 18.09.07 15:49
...

Omlouvám se, za špatný způsob odpovědi, prosím o přesun do fóra „Italská kuchyně“, děkuji.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz