Čínská restaurace na Bělohorské, Praha 6

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beretka
9 příspěvků 30.08.07 12:43
Čínská restaurace na Bělohorské, Praha 6

V pátek jsme ve čtyřech byli v čínské restauraci na Bělohorské. Ve čtyřech jsme si objednali menu pro pět. Uvařeno skvěle, ochotní a milí, jídla bylo tolik, že jsme nakonec povolali i našeho dospívajícího syna a ještě zbylo. Celé to stálo 1200 Kč včetně pití. Nakonec nám ještě majitel poslal skleničku švestkového vína s liči a láhev tohoto vína, a to vše zdarma. Doporučuji, mají skvělou kachnu i hovězí.

Reklama

Reklama

Reakce:

oldsoft
682 příspěvků 04.09.07 14:49
Která to byla?

Na Bělohorské ulici jsou dvě čínské restaurace, která z nich to byla? Jedna je u zastávky Marjánka a druhá U Kaštanu…

viktorka11
194 příspěvků 05.09.07 14:36
Ja bych rekla,

ze je to ta U Kastanu. Tam je to docela fain, ta na Marjance za moc nestoji nebo alespon mne moc nechutna..

adox
1 příspěvek 21.10.11 18:31
RE. Ja bych rekla,
viktorka11 píše:
ze je to ta U Kastanu. Tam je to docela fain, ta na Marjance za moc nestoji nebo alespon mne moc nechutna..

Domnívám se, že přesně naopak. U Kaštanu jednak nedávají panáčka švestkového vína, které dávají při placení právě pod Drinopolem, kde mně chutná víc.

___

Zaslechl v nedaleké hospodě takový šproch, že ta horní „čína“ je jen na praní špinavých peněz (china guy prý platí 150K/měs. nájem a zařizuje víza pro cizince). Mladá číňanka dupající v dřevákách s rurálním chováním a většinou prázdno možná ale právě dost možná naznačuje, že na každém… :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz