Recky obchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1 příspěvek 10.09.05 12:55
Recky obchod

Dobry den,
nevite nekdo prosim o reckem obchodu v Praze? O zadnem nevim a potrebovala bych si doplnit zasoby medu. Dekuji

Reklama

Reklama

Reakce:

Daiquiri
15 příspěvků 12.09.05 13:46
...

O jednom vím, je u nás na Žižkově, otevřeli ho nedávno. Ještě jsem tam nebyla, ale snad tam med budou mít. Je to roh Vinohradské a myslím Radhošťské.

Pilka
113 příspěvků 22.09.05 07:59
Řecký obchod - a což takhle jogurt

Prosím, někdo z Pražáků, neznáte ten obchod, o kterém je tu řeč? A co by mohli mít kromě medu, což třeba jejich vyhlášený a dokonalý a tučný a tuhý jogurt, čerstvé olivy, oleje, octy…
Skočte se tam někdo mrknout a podejte zprávy o sortimentu, zkuste pro nás ostatní zjistit informace o provozní době, připadně telefon, mail, internetové stránky. Prosííííím!
Pěkný den všem přeje Pilka

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.05 13:37
...

v diskuzi o Řecku Máme rádi Řecko píší o tom obchodě Olympia hodně

Jenofefa
1315 příspěvků 22.09.05 15:31
Díky za informaci,

po které dlouho a marně pátrám. Přečetla jsem si ty odkazy (webové stránky té prodejny však nefungovaly) a zdá se to výborné - hned z práce tam mastím a zítra nebo ještě večer podám zprávu. Dotaz: já se znám a mám obavy, že mne ta „informační“ návštěva přijde hezky draho - kdo mne bude sponzorovat?

Labužník TinaH02
46 příspěvků 22.09.05 19:36
recky obchod

je skvely… patri stejne spolecnosti, ktera uz byla drive zminovana v diskusi o Filo testu..

k sortimentu :

• husty recky jogurt maji, 2 druhy v kelimku (kravsky a myslim ovci) a pak maji i na vahu.. ja mela kravsky a tzaziki bylo genialni..
  • filo testo maji, bohuzel je drazsi - baleni 450g asi za 100,–
  • recke syry vcetne fety a halumi
  • ruzne olivy na vahu - vynikajici jsou zelene s bylinkama plnene fetou
  • koreni
  • spoustu dalsich mnamek (byla jsem tam asi pred mesicem, tak si ted vsechno nevybavim
  • velky vyber olivovych oleju
  • velky vyber reckych vin vcetne retsiny

Taky dodavam, ze obsluha je tam skvela, majiteli jsou Rekove zijici v CR prodava tam jejich dcera. Kdyz zjisti zajem, je schopna dobre povykladat o olejich, vinech a dalsim sortimentu, ktere tam maji..

Zkratka, stoji to za to…

Jenofefa
1315 příspěvků 22.09.05 20:18
Tak jsem tam byla...

a stálo mne to víc jak pětistovku: koupila jsem plněné papričky, dolmades, dvoje olivy, chobotničky, taramasalatu, melitzanasalatu, fetu, retsinu a lahev piva Mythos. Kromě toho jsem si popovídala s dvěma mladými dámami plnými zájmu. Skutečně mají úplně všechno: jogurty (39 Kč velký kelímek) - více druhů, medy, oleje, vína … Filo těsto dnes neměli, ale prý mají normálně dva druhy - na baklavu a na takové pečivo „nitkovitého“ vzhledu (nemohu si vybavit název). A skutečně ten obchod patří té společnosti, kde jsme marně pátrali po filo těstu . Takže konečně úspěch.

lydia
1227 příspěvků 23.09.05 11:35
Jeno,

moje maminka je z generace, ktera musela setrit, tak jsem se to od ni taky naucila. Kdyz jsem si ale neco koupila a mela potom spatne svedomi, tak mi maminka rekla: Udelej si radost, penize budou a my nebudem! Takze hlavne, ze sis udelala radost!

Pilka
113 příspěvků 25.09.05 17:44
Díky všem,

do jste obětovali čas i obsah peněženky a pak se s námi ostatními zájemci podělili o tolik žádané informace. Vzhledem nadšenému tónu všech zpráv nepředpokládám, že byste obou obětí nějak zvlášt litovali, carpe diem.
A jak tak čtu ten výtah ze sortimentu, slintám a co nevidět vyrážím také. Ještě jsme sklidili nějaké poslední zbytky vlastních okurek, se kterými se s ten kupovaný sajrajt nedá srovat a tak z nich ještě honem uděláme tzatziki sobě i na rodinné oslavě, ať načerpáme optimismus před dlouhou a ucouranou českou zimou všichni.
Ale já to tu mám ráda, na všem se dá najít něco hezkého, že. Zas bude přes zimu víc času na labužničení než v létě, kdy je člověk víc venku než doma.
Tak ještě jednou díky, dobré pochutnání na všech lahůdkách a mějte se pěkně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz