veteš a starožitné formičky na čokoládu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chocolat
106 příspěvků 09.09.05 09:03
veteš a starožitné formičky na čokoládu

zdravím,
viděl někdo někde, třeba ve vetešnictví, prodávat staré formičky na výrobu čokoládových pralinek, tabulek apod.? klidně kdekoliv v čr, ale nejlépe v praze či zlíně a okolí. jinak mi můžete poradit, kde jsou v praze dobrá vetešnictví- znám jen jedno na újezdě. dííííííííííík

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník milda02
50 příspěvků 26.09.05 09:35
...

Vzpomněla jsem si, že někde doma mám formičky, které jsem zdědila po manželových rodičích a ty by mohly odpovídat Tvému přání.
Podívám se a uvidím!, jestli jsem to nevyhodila (taková hrůza) , jsou to police a krabice ve špajzu, kam už dlouho nezabloudila lidská ruka!

chocolat
106 příspěvků 26.09.05 19:16
Mildo!

to by bylo super! každopádně i kdyby nic, tak děkuju za snahu…

Labužník milda02
50 příspěvků 03.10.05 16:20
našla jsem!!!

pár kousků starých formiček, co dále s tím, kam to mám poslat??

chocolat
106 příspěvků 03.10.05 18:17
hurá!!!

bezva, tak mi je můžeš poslat domů: jana jandová, malkovského 601, praha 9 - letňany, 199 00
každopádně napiš na balíček svou adresu a pokud jsi z prahy, tak ti na oplátku pošlu volňásky do kina a pokud ne, tak si řekni, co bys chtěla sehnat.
díkydíkydíky

chocolat
106 příspěvků 03.10.05 18:21
mildo!!

pane bože- trapas…oprava…jme­nuju se jana SANDOVÁ

Pilka
113 příspěvků 05.10.05 08:16
Chocolat - nezlob se

můj dotaz sem nepatří ale i trochu patří.
Už podle přezdívky jsi asi čokoládoman (tedy spíš čokoládowoman). V diskusi jsi radila i kde koupit kakaové boby a jak sháníš čokoládu Valrhona, z toho usuzuji, že se o to minimálně zajímáš.
Neuvažovala bys o nějakém příspěvku, jak a co vyrábíš? Nemám v úmyslu si zavést velkovýrobu cukrovinek, takže případná konkurence ode mne nehrozí , jen bych chtěla občas tak pro potěšení své i rodiny udělat nějaké překvapení. Občas dělávám mandle v čokoládě, ale máčím je jen v rozpuštěné čoko na vaření a jsou pak takové matné, i když dobré.
Já mám taky hrozně ráda takový ten mletý griliáš, to jsou ty bonbóny, které dají do bonboniéry 3-4, zbytek už tam pro mě skoro nemusí být. Výroba vánočních rádobybonbónů, kdy se smíchá tuk s piškotovými drobečky a …blabla, to prostě není nic moc nebo spíš vůbec nic .
Dej, prosím moc pěkně, něco na Labu, nebo mi pošli na Mého Labu.
Dík a nezlob se, že Ti nic nenabízím, malé čokoládové formičky doma nemáme.
Příjemný den.

chocolat
106 příspěvků 07.10.05 19:39
ahoj pilko!

těší mě tvůj zájem. do čokolády nedělám, je to jen má záliba, jako dobré jídlo vůbec. mám spoustu čokoládových receptů na dezerty i na slaná jídla. na čokoládové bonbony jich moc není, ale jak budu mít volnou chvíli, vložím na labužníka nějaké recepty na čoko. lanýže. zatím ti můžu doporučit recept na rychlé čokoládové suflé, který jsem právě vložila- je fakt super.
zatím se měj

Pilka
113 příspěvků 09.10.05 13:06
Čokoládko (Chocolat)

díky, už jsem ho četla a vyzkouším ho, sbíhaly se mi sliny už při čtení. A další přírůstky (=příspěvky-recepty)budu bedlivě sledovat.
Krásnou neděli.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz