Raci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

buraci
1136 příspěvků 20.08.08 12:24
Raci

V Ikee na Zličíně mají v prodejně potravin mražené raky v koprové marinádě. Raky mají mít i v restauraci (dnes ale byly vitrínky prázdné). Jací raci jsou ale zatím nevím, jsou u ledu a čekají na vhodnou příležitost .

Reakce:

Blossom
9 příspěvků 01.09.08 20:30
...

Jsou vyjimecne! Uz jsme behem mesice sporadali 5 baleni . Ja je nevarim, pouze je dukladne rozmrazim a pak se na ne vrhneme. V mrazaku jsou dalsi 2 baleni. Pry je nejaky svedsky svatek behem ktereho se jedi raci a proto se ted sezonne prodavaji.
V makru raky maji obcas taky, ale v mensim baleni a za to chteji neco kolem 350kc. V Ikei je to za 250 a je jich tam hodne. Jsou tam ale pouze sezonne.
Bohuzel nevim kde sehnat cerstve (zive) raky, nevi nekdo???

Bali
1254 příspěvků 02.09.08 09:40
...

Jde o tyto ráčky? 1 ŽIVÝ a MÍSA VAŘENÝCH
Jestli ano, tak je mají občas v akvárku v Tescu

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.08 13:15
živé raky

jedině v tom Makru.

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.08 13:09
Na račích týdnech

jsem byla v IKEA loni. Řáčci jsou fajn. Letos jsem se chystala s foťákem, ale nestačila jsem to. Pouze jednu návštěvu a jak píšeš: talířky s jedním nebo třemi ráčky nebyly, kuchtíci zřejmě nestačili doplňovat. Jinak dole v prodejně IKEA je mívají mražené (na stejném místě, jako jejich vynikající masové kuličky)

Živí raci se dají koupit v TESCO na Zličíně. A také MAKRO, ale ani tam to není samozřejmost
 P.

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.08 13:51
Račí farma

živí raci

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Další témata z kategorie

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz