Pustevny - Libušín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eleeen
1127 příspěvků 13.04.04 13:01
Pustevny - Libušín

Kouzelné prostředí, skvělá místní krmě, rozumné ceny. Víc není co dodat. Snad jen to, že jsme se odtud valili jako soudečky.

Reklama

Reklama

Reakce:

Pipostu
15 příspěvků 17.07.04 11:23
vopraskla obsluha

Kdo neumi nemecky, tak at tam nejezdi, hned vas prejde chut.V okoli jsou i jine restaurace jak otreba Zavadilka(i kdyz neni tak stylova)

Pipostu
15 příspěvků 17.07.04 11:23
vopraskla obsluha

Kdo neumi nemecky, tak at tam nejezdi, hned vas prejde chut.V okoli jsou i jine restaurace jak otreba Zavadilka(i kdyz neni tak stylova)

Eleeen
1127 příspěvků 27.07.04 08:39
Pipostu!
  1. v:,–(ím se s Tebou, že jsi tam nic nejedl. Jídlo je tam výtečné, tak Ti na obsluhu kašlu - hlad je hlad,
  2. nesuď podle jedné nevydařené návštěvy,
  3. doporučení na Zavadilku již tady je, a to z dubna (kdybys lépe četl…),
  4. co takhle psát česky a ne pražácky????

Pipostu
15 příspěvků 30.07.04 19:15
...

1. Alespon umim do peti pocitat na rozdil od Tebe

2. Ja cist umim, a Zavadilku jen doporucuji,tak se vrat do skolnich lavic, pak to mozna pochopis
3. Nerozumim, co je to prazacky
4. Sem muze psat kazdy a nejen Prerov a okoli
5. TAdy je asi nekdo zakomplexovanej

Eleeen
1127 příspěvků 02.08.04 10:16
Všem, všem, všem...

Všem:
Ráda bych vše uvedla na pravou míru: pipostu a já jsme sourozenci. V rámci společné dovolené jsme Libušín navšívili neb jsem si tam posledně neobyčejně pochutnala s přítelem a doporučila Libušín všem tady, na Labužníku. Tentokrát jsme seděli venku, dovnitř vůbec nešli. Já a švagrová jsme jen byly u výčepu objednat pro každého kávu. Pipostu celou dobu seděl venku, uvnitř ani nebyl a nic na Libušíně nejedl. Měl jen Vídeňskou kávu. Připadá mi proto nefér, že když viděl číšnici pár vteřin (když nám donesla kávu), hodnotí celou restauraci jako špatnou.
Omlouvám se všem, už tady podobné problémy řešit nebudu.

Pipostu:

1. nehodlám tady nadále řešit nějaké Tvé rodinné problémy, proto vysvětluji celou situaci všem (toto je tedy můj poslední příspěvek k Libušínu),
  2. zakomplexovaná nejsem, to bys měl vědět. Pokud sis myslel, že mě tímto přívlastkem urazíš, tak ses docela spletl. Spíš mi to připadá směšné – zvlášť od Tebe,
  3. myslím, že by ses opravdu měl naučit číst. Tato diskuze nese název Kde se dobře vaří… a ne Kde se PODLE MĚ blbě tváří (což je hóódně subjektivní pocit),
  4. Ty jsi na Libušíně neměl ani polívku, že? Takže nemůžeš hodnotit úroveň kuchyně!!! Navíc jsi ani nebyl uvnitř, jak tedy můžeš hodnotit interiér???
  5. Samozřejmě, že sem může psát kdokoliv, ale opravdu by to mělo být k věci a k danému tématu. Když jsi tam nejedl a neseděl, měl jsi to ve svém prvním příspěvku uvést a neodrazovat tak druhé. Něco ve smyslu: Možná tam dobře vaří, ale MĚ OSOBNĚ se tam nelíbilo, seděl jsem venku, pil kafe a číšnice se mi zdála protivná.
    Jsem zvědavá, zda se zachováš férově anebo zda se opět budeš snažit urážet mě. Raději mi napiš mejl a neřeš to veřejně, je to ubohé.
    Pokud se Ti tolik líbilo na Zavadilce, tak proč to tam nenapíšeš?? Možná, že by tam někdo díky nám zavítal a byl taky tak spokojený jako Ty i já.

Pipostu
15 příspěvků 04.08.04 18:44
...

a nedají si říct a nedají.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz