Penzion pod přehradou na Horní Bečvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dyno
1 příspěvek 01.04.04 10:09
Penzion pod přehradou na Horní Bečvě

Minulý týden jsem byl na Horní Bečvě a zašel jsem si na večeři do penzionu pod přehradou. Mužu všem vřele doporučit jejích skvělou kuchyni, příjemné prostředí a ochotu servírek. Připadal jsem si uvnitř jak v alpském penzionu a ne jak v Beskydech

Reklama

Reklama

Reakce:

Eleeen
1127 příspěvků 01.04.04 11:09
Jedu na Bečvy na velikonoce...

Dyno, díky za tip. Chystám se vyrazit na „Bečvy“ příští pátek, takže pokud to půjde, vyzkouším. Jen se chci zeptat na cenové relace. Jsou taky jako v Alpách nebo se vracíme zpět k nám, do pohostinných a poměrně levných Beskyd?

Bozka
50 příspěvků 07.04.04 23:04
Re: Horní Bečva

Dyno, Dyno, to jsi mi neměl dělat, psát o „Horní“. Teď tady už jak dlouho sedím a vzpomínám… Co se jídla týká, nevím jak v poslední době ale vždycky se dobře vařilo ve staré hospodě u kostela (prapůvodní název „U Dvořáčků“, což vím náhodou docela přesně, protože stará paní Dvořáčková byla kmotra mojí maminky). Spoustu roků tam skvěle vařila a fantastické frgály pekla paní Helenka Skalíková, jak se říká - kuchařka od Pána Boha. Omlouvám se za to vzpomínání, ale nedalo mi to…
Srdečně zdravím a přeju pěkné Velikonoce!

Bozka
50 příspěvků 07.04.04 23:33
Eileeen,

moc a moc pozdravuj na „Horní“. Přeju pěkné svátky!

petra1
86 příspěvků 08.04.04 07:20
přidávám se

ke chvále Penzionu Pod přehradou. Loni jsme tam s firmou strávili „malý víkend“ a opravdu jsme si to užili. Pan majitel je fantastický a přesně ví, co hostům nabídnout.

Eleeen
1127 příspěvků 13.04.04 12:53
Bozko,

pozdravovala jsem každý kámen a každou rozkvetlou kytičku. Penzion je super, ale já přidám ještě dva příspěvky. Zdravím všechny „Valachy a Valašky“!!!!

Bozka
50 příspěvků 15.04.04 00:44
Eileen,

díky a přeju spoustu dalších příjemných kulinářských zážitků (a nejen jich).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz