P.S.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tinami
166 příspěvků 26.10.04 15:58
P.S.

A když už to není jen o jídle, ale i o jiných vzpomínkách na šílené komunistické a nevkustné dětství - nejdřív jsem (na základní škole) musela mít a měla jsem hnusné „shrnovačky“, t.j. nevkusné kozačky, ve kterých byla zima. Následně jsem měla „velmi módní“ kamaše. Pak jsem si myslela, že jsem hvězda, když jsem chodila v růžových kalhotách šíleného střihu a s korálkama ve vlasech. A pak mrkváče, plísňáky a td. V osmdesátých letech dokonce triko s Mickey Mousem z Maďarska. Fuj. Ještě, že ten klaciný a neinformovaný nevkus je už pryč.

Reakce:
penda
4752 příspěvků 26.10.04 18:00
Tinami,....

hlavně, že Ty nejsi pryč…sice se neznáme „osobně“, ale stýskalo se mi, protože po přečtení několika Tvých příspěvků…musím říci, že takových jako ty, je nás tu málo, takže jsme rádi (y) za opětovné posílení našich řad.....jupíí­ííííííííííííí­íííííííííí

Labužník Sarka
433 příspěvků 26.10.04 20:11
Tinami,

co treba C(ecka). Michal David a Vita Vavra. To k tomu taky patri. Modre trenyrky a bile tricka. Pruhovane podkolenky a co teprve k tem kamasim skvele botky na naledi tzv. duchodky.

Tinami
166 příspěvků 29.10.04 17:57
pro pendu

Dík, to je docela milý, často jsem měla dojem, že právě můj druh humoru tu není vítán. Ne, že bych se vytratila kvůli tomu, jen jsem si říkala, že bych mohla méně vařit (a hlavně kecat) a více pracovat. To mám v úmyslu i nadále, ale občas mrknu, co dobrého uvařit.

Manana
1515 příspěvků 01.11.04 00:14
A to není všechno,

tam přeci patří i Gott, Vondráčková, Štajdl, Bartošová, Dr. Fr. Janeček a spousta dalších. Jen nemohu zjistit, kdo nahrál a nazpíval píseň s dramatickou notou a dramatickým textem „..už zase západní vítr…“, která se pouštěla při průserech jako byl Černobyl a pod. Vzpomínejte!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz