Pro Pampelisku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Bibi
47 příspěvků 08.07.04 20:35
Pro Pampelisku

Nejak jsem driv nemela casu si k tomu sedenout a odpovedet - byl tady "long weekend tak jsme se valeli na Killbearu(provincni park). Taky doufam, ze si Te tento prispevek najde - resp. Ty jeho. Pokusim se jit na chat - treba se tam objevis - ale pak budu muset cvalat do prace. Dekuju za mile slova - ale ac mi je to velice lito, asi se nezname. Ja jsem celkem nove prichozi (jsem v Kanade jenom tri roky)- privdala jsem se sem. Zminovala si Masaryktown -ver nebo ne, prave tam bydlime. Zminovala si taky Prague Restaurant na Masaryktownu - ver nebo ne, tak tam prave v teto chvili pracuju (neschopna najit praci v oboru)- jaka nahoda - taky v kuchyni. Ale jenom part time-neb stale doufam a verim ve sve schopnosti, ze driv ci pozdeji nejakou tu praci najdu.
Jo,jo - na Ceskoslovenskem dnu v Kanade jsem byla - pracovala jsem v restauraci - tentokrate na place. Byl to poradne perny den. Strasna spousta lidi - pry vic nez obvykle. Dokonce se tam opekalo prasatko a vecer byl taborak. Co se hospod tyka - U Marusky snad stale existuje, plus jeste nejaka dalsi hospoda nekde u Keel Str. Pak jsem taky slysela o nejake ceske hospode, kterou koupili Cinani, a cinanka tam pry vari svickovou - ale nebyla jsem tam, dokazu si mnoho veci odrict .
Zminovala si taky, ze se chystas do Toronta - tak to doufam z celeho srdce - ze se potkame. Ze zajdes do hospody na Masaryktownu (V pondeli a utery zavrino) anebo ze se potkame jen tak. Pro jistotu pridam e-mail - kdyby cokoliv - nebo jen na kus radku: bronkam@yahoo.ca
Mej se prekrasne a vsichni labuznici taky, ja se urcite ozvu (nekde)

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 06.08.04 00:10
Bibi

Zdravim Te. Omlouvam se, ale Tvuj odkaz tady jsem nasla az ted po mem navratu z Kanady. Skoda, kdyby jsem to vsechno vedela drive, urcite bychom se setkaly. Prave kamoska z Kanady nas zvala do Masaryktown na veceri, ale meli jsme malo casu, tak jsme to odmitli. Jednou jsme byli ve slovenske nejake hospudce, ale tam se nam to vubec nelibilo. To vino hnusne, brrr. Jinak ti cinane,jak pises, co udajne vari tu svickovou, to je prave tam jak byla ta hospoda u Marusky.Ti cinane to od nich udajne koupili. Prave v te hospode u Marusky, oni tam varivali tu vybornou svickovou.
Skoda, ze jsi mi drive nenapsala, ale snad se nam to podari se sejit priste az pojedeme do Kanady, dam Ti drive vedet.
Mej se moc hezky a vsech tam pozdravuj.
Preji Ti krasny vecer a pak dobrou noc.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz