Javorový sirup a hnědý cukr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

delisa
203 příspěvků 01.07.04 10:07
Javorový sirup a hnědý cukr

Prosím poraďte, kde bych to mohla sehnat.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 01.07.04 11:38
deliso,

našla jsem odkaz na" firmu":http://www.alnamura.cz/ , která tento sirup dodává na náš trh…vlevo máš odkaz nejen na všechny typy sirupů, ale i na informace o javorovém sirupu…a v maloobchodním ceníku se můžeš mrknout na cenu, určitě budou zásobit Makro a protože dodávají i nápoje Joe's, které jsou snad k vidění už v každých potravinách, není problém se domluvit s vedoucím oněch potravin, aby objednal i tento sirup…no a hnědý cukr si myslím, že je snad k dostání už všude nebo ne?

penda
4752 příspěvků 01.07.04 12:12
ještě jsem...

…ho našla v odkazech na zdravou výživu…například v Jihlavě ho má ve svém sortimentu firma Natural, dokonce i Javorový sirup Dobruška spolu i s kukuřičným sirupem…abys mne pochopila, našla jsem domácí recept na výrobu zlatého sirupu, o kterém se tady také níže mluví, no a k němu je zase potřeba ten kukuřičný sirup…a tak jsem hledala odkaz na kukuřičný sirup a našla jsem tuto firmu i s javorovým sirupem…čili se zkus ptát někde v obchodech se zdravou výživou..a tam budou mít zcela určitě i hnědý cukr… :-))

1irena
593 příspěvků 01.07.04 12:54
Například

pražské Delvity mají Steeves Maple Sirup( z pendina odkazu) za cca 195 Kč a hnědý cukr jsem tam viděla taky, cenu nevím.

Jenofefa
1315 příspěvků 01.07.04 13:14
Javorový sirup

podívej se na odkaz prodejna zdravé výživy country life , javorový sirup jsem tam našla

Eleeen
1127 příspěvků 07.07.04 10:15
milá deliso,

v Olomouci mají rozhodně hnědý cukr ve Ztracené ulici v obchodě se zdravou výživou (když jdeš z náměstí, je po levé straně), dále pak v Ternu a Carrefouru. Javorový sirup nevím, ale tipovala bych opět Carrefour, možná i Globus. Zdravím první, o které vím, že je také z Olomouckého kra­je!

possum
464 příspěvků 27.07.04 13:37
...

Pokud jde o Olomouc, tak na Dolnim namesti, pod podloubim. Nevim ted presne jak se ten obchod jmenuje, ale maji ruzne koreni, caje atd. Taky ten Maple sirup a nebude tak drahy jak v Carefoure.

Sasa
34 příspěvků 17.08.04 20:15
ahojky

V Globusu mají tuty javorový sirup a na hnědý cukr chodím do Zdravé výživy, co je v bývalých vodních kasárnách u Terezské brány…vše Olomouc.

Master7
12 příspěvků 06.03.13 12:27

Kupoval jsem několikrát Steeves Javorový sirup 1l v Tescu, ale už jsem ho tam dlouho neviděl. Neviděli jste ho někde jinde, v nějaké prodejně nebo obchoďáku? Koukal jsem, že se dá sehnat na netu, ale s tím poštovným to vyjde o 100 nebo ještě víc draho. Když neseženu jinde, tak do toho půjdu, ale třeba se prodává ještě někde jinde na kamenné prodejně. :)

ucitelas
328 příspěvků 06.03.13 17:43
mastere

Rada přišla na poslední chvíli. :lol: :lol: :lol:

Master7
12 příspěvků 07.03.13 16:15

Možná by stačilo trochu číst a ne jen koukat se na datum. To nebyla rada, ale dotaz. A protože tu už byl kdysi založený topic se stejnou věcí, tak jsem nezakládal novej. Jak vidím, tak to příště udělám. :roll:

bocianka
528 příspěvků 07.03.13 22:55

Občas bývá k dostání v Lidlu. :nevim:

Medlyn
2 příspěvky 10.08.13 11:08
...

I když je datum dotazu tak trochu zaprášené, přidávám svůj typ: javorový sirup jsem před nějakou dobou viděla v Hypernově, odradila mě cena 150.- co je hnědý cukr? třtinový se prodává např. v Bille :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz