poraďte prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andyw
91 příspěvků 17.02.09 14:19
poraďte prosím

SYN BUDE MÍT V SOBOTU 5 LET, BUDE 12 DOSPĚLÝCH A 6 DĚTÍ NA OSLAVĚ, CO MI PORADÍTE VŠECHNO CO BYCH MĚLA PŘIPRAVIT, CO MAJÍ DĚTI RÁDI? CO BY NEMĚLO CHYBĚT?

Reakce:
sivakova
489 příspěvků 17.02.09 22:54
Oslava

Co zde napíši vše odporuje zdravé výživě, ale děti to mají rády a párkrát do roky jim to určitě neuškodí : brambůrky, různé chipsy, popkorn slaný i sladký, sýrové tyčinky, křupky,koka-kola nebo pepsi, dětské šampáňo, zmrzlinový pohár s ovocem, politý višňovou polevou a kopcem šlehačky. To menším dětem opravdu stačí ke štěstí a přeplácání žaludku. Teprve náctiletí začnou oceňovat různé druhy jednohubek, chlebíčků či upečený dort.Věřte, mám už tři dospělé děti a větší vnoučata, vím o čem píši.Dospělým udělejte to nač jsou zvyklí. Libuše.

bonbona
27 příspěvků 17.02.09 23:36
Dětem dortíky...

dva - jeden ovocný, jeden čokoládový. Zmrzlinový pohár s ovocem a šlehačkou.
Na slano - křehké slané sušenky s ochucenou lučinou, zeleninku na slabounká kolečka a tenké plátky šunky. Možná nějaký nevýrazný sýr nebo pomazánka z tuňáka. Úspěch bude mít pizza - jednoduchá, bez exotických obloh.
Pro dospělé pečené maso, okurčičky, tzaztiky, velké olivy, různá zelenina a česnekové tousty. Sladkou tečku vyplní zbytky, které přinesou děti. Několik obložených talířů a moje nezbytná specialita - slané záviny z listového těsta…viz.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz