Pomoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

spanny
159 příspěvků 27.08.08 19:30
Pomoc

Vazeni Labuznici,

Mam k vam velkou prosbu. Jedu do Prahy navstivit kamaradku (nebyla jsem tam 10 let) a rada bych ji privezla par darku. Bohuzel nevim co je k dostani a co neni. Mohli byste mi prosim pomoci?

Znate E cloths - microfibre cloths? http://www.soorganic.com/home.php?… nebo
http://www.lakeland.co.uk/…roduct/20747 Bohuzel nevim jak by se to reklo Cesky a ten popis je jen Anglicky.

A co ten V-krajec? Je lehce k dostani a nebo ne?

Co byste doporucovali. Ja bydlim ve Spanelsku takze neco od nas? A nebo neco z Anglie?

Dekuji
Kamila

Reklama

Reklama

Reakce:

di
2451 příspěvků 27.08.08 21:33
Spanny,

oboje je myslím celkem jednoduše k sehnání a vlastní to spousta domácností. Přimlouvala bych se spíš za něco typicky španělského - uzeniny, koření, olej atp. (ale to je jen můj názor, ostatní možná poradí jinak).

noskovice
1323 příspěvků 27.08.08 22:05
paella....

Kdyby to bylo pro mne, docela urcite bych si prala „panev“ na paella, ale ne tu teflonovou atd. Prala bych si tu pravou, zeleznou!
Ahoj Sona

ewa
600 příspěvků 27.08.08 22:17
Tak to já

bych si přála pěkný španělský vějíř.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.08 05:49
spanny,

mě bys potěšila něčím echt španělským. Klobáskou, kořením na paellu nebo nějakým vínkem. A ještě raději bych to ochutnala v zemi původu. Ten vějíř by taky nebyl k zahození.

Bali
1254 příspěvků 28.08.08 10:27
...

kdysi jsem ze Španělska měla supr olivy! Plechovka, v ní mix oliv, okurčiček, velkých kapary, vše v láku s olivovým olejem. Moc dobré! U nás mají jiné, ne tak dobré! Bohužel si nepamatuji značku, ale možná ji zjistím.
Určitě by mi udělala radost nějaká sušená šunka, klobásky, olej, ocet nebo koření. Kdo je přes jídlo, je určitě za takový dárek rád ;-)

spanny
159 příspěvků 28.08.08 23:57
Pomoc

Vsem moc dekuji za rady. Olivovy olej tedy definitivne vezmu. Je tu levny a nepouzivam jiny nez ten a tak mi to ani nenapadlo. Di, jake koreni bys doporucovala? Je to to na Paellu, ktere doporucuje iva? Ewo, definitivne koupim vejir. Diky. Bali, susenou sunku taky koupim, snad ji bude chutnat. Ale ja nevim co me kamaradce chutna a co ne. I ty olivy povezu, je jich tu hodne a nejsou drahe takze i kdyz ji to nebude chutnat tak to nevadi. Ocet mi taky nenapadl. Myslis vinny ocet, ano? Klobasy me vubec nenapadly. Myslite ty Chorizo? Ja si vzdycky myslela ze mate moc dobre uzeniny, lepsi nez kdekoli jinde. Bali, bylo by vynikajici kdybys mohla zjistit tu znacku tech oliv.
Jeste jednouo vam vsem moc dekuji za pomoc, Kamila

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz