Podlévání masa.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elena02
27 příspěvků 18.08.05 19:22
Podlévání masa.

Viděl někdo v nějakém krámě takový to udělátko na podlévání pečeně? Skládá se to z balónku a k němu připevněné skleněné nebo plastové trubičky. Člověk zmáčknutím balónku nasaje šťávu(výpek) a dalším stisknutím obsah vystříkne na pečený objekt. Po týhle jednoduchý a přitom chytrý věcičce už pátrám v obchodech dlouhý roky.

Reklama

Reklama

Reakce:

Jaara
25 příspěvků 19.08.05 12:11
Trochu mě to pobavilo

Jelikož sám nic takového neznám, podlévám jako blb pouze lžící. Ale napadlo mě, co tak použít gumový balónek s trubičkou, kterýmžto aparátem se u miminek aplikoval klystýr. Toto bude patrně k dostání ve zdravotnických potřebách

spanny
159 příspěvků 19.08.05 13:22
Eleno

Ano, to podlevatko (Baster) mam a pouzivam ho uz leta. Bohuzel jsem to koupila v Anglii. Podivej se na to na techto strankach:
http://www.lakelandlimited.com ,najdes to pod kitchenware a pak klikni na kitchen utensils a tam to je. Nevim jestli by to poslali to CZ. Ja vim ze jsi rikala ze to schanis po obchodech uz leta ale zajdi si do Tesca. Mozna ze to tam ted maji.

elena02
27 příspěvků 19.08.05 13:56
...

Spanny, díky za radu, i když tomu Tescu moc nevěřím. Ale mám teď nové známé v Anglii, tak budu asi žebrat.
A Jaaro, Tak teď jsem se zasmála zase já! Velmi kreativní nápad a představa, že dávám kuřeti klystýr, mi připadá kouzelná. Takže děkuji i tobě

jariss
13 příspěvků 30.08.05 09:00
Podlévání masa

Něco podobného, né li přesně to samé se používá na měření nemrznoucí kapaliny v autech. Podobně tomu je i při měření elektrolitu v baterkách. Jediný rozdíl je v tom, že v trubičce z balonkem je navíc zařízení na měření . Cele to lze rozebrat a vypláchnout. Proto by nebyl ani problém měřící zařízení nepoužívat a pečeni podlévat tímto zařízením. Cena se pohybuje do 100Kč, záleží na výrobci. Tak hurá do autodoplňků

elena02
27 příspěvků 30.08.05 14:17
...

Týý jooooo

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz