Kakaové boby v ČR?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ou
49 příspěvků 16.08.05 13:32
Kakaové boby v ČR?

Zdravím, máte někdo tušení, jestli se v české republice dají sehnat kakové boby? A to v množství přijatelném pro normálního člověka. Žok bobů by bylo opravdu kapánek příliš…
Spíš se bojím, že do Čech se dováží už zpracované jednostlivé suroviny, než celé boby. Nemáte někdo kakaovou plantáž na zahradě?

Reakce:
Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 16.08.05 13:41
moc nepomůžu,

jen hlásím, že si za oknem pěstuju 3 kafe-rostliny :-)

Ou
49 příspěvků 16.08.05 13:45
...

Kávovník s úspěchem pěstujeme, zrníčka jsme pražit zkoušeli, no kafe bylo spíš jak od žida, než ze spolku. Jenže já kdysi viděla film čokoláda a od té doby mám pár utkvělých představ, no…

chocolat
106 příspěvků 17.08.05 08:21
www.illy.cz

mrkni na tyhle stránky a pod položkou čaj a čokoláda se můžeš podívat na ceník- mají i čokoládové boby v balení po 3kg (398 kč/kg)
ještě jsem si je nekoupila,ale dlouho o tom uvažuju.to balení je přecejen trochu velké.mám jeden tip:pokud znáš cukrárnu.kde boby používají,tak by ti třeba prodali menší množství.já to takhle dělala s čokoládou valrhona.jenže já žádného odběratele bobů neznám.

Ou
49 příspěvků 14.01.07 07:09
...

Kakaové boby začal prodávat lifefood a jsou v prodejnách zdravého sypání.
Nepražená a moc dobré.

Naložit do medu, a nebo pomlít lehce přepražit a používat jako kakao .

Ou
49 příspěvků 10.07.07 03:52
happy end

Tak mi je začali prodávat ve zdravém sypání - www.lifefood.cz

annisek
1 příspěvek 14.11.12 20:56
Kakaové boby

Kakaové boby mají v Ostravském gurmánském obchodě Le Boutique Gourmet. Myslím že na stránkách je nemají, ale v obchodě určitě ano.. můžete si napsat na email. já tam koupila myslím 150g v sáčku. Fááákt pecka :)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz