Pepíčku prosím,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pilka
113 příspěvků 18.01.05 10:26
Pepíčku prosím,

vyhledávám a marně, už jsem prohledala snad polovinu všech receptů přímo a nemůžu najít něco, co se jmenovalo buď Rohlíčky nebo Rohlíky a dále Ragulach nebo Ragulah.
Pomozte mi někdo. Já je fakt NUTNĚ potřebuju. Díky moc a mějte se krásně.

Reakce:

Alice
104 příspěvků 18.01.05 14:32
Zkus tohle :o))

http://www.labuznik.com/recipe.php?…

Vídeňské křehké mandlové rohlíčky ¨Rugalach¨

pepicek
1309 příspěvků 18.01.05 22:58
Pilko, používej vyhledávač

od toho tu je a najde úplně všechno … viz " rohlíky":http://www.labuznik.com/…h_result.php?…

babi
6360 příspěvků 19.01.05 10:42
Pilko...

Pepíčkův vyhladavač používám denně a je výborný, musí se však vědět, co člověk hledá. Recept není pod ¨rohlíky¨, ale pod ¨rohlíčky¨a přečteš si jej ZDE , tak jak Ti už Terka, které děkuji, napsala. Dnes pošlu Pepíčkovi obrázek
Kdybys měla nějakou otázku, tak už víš, kdo recept napsal.

Pěkný pozdrav od Babi!

Pilka
113 příspěvků 19.01.05 12:21
Díky

Vám všem za pomoc, jste zlatí, jako vždy. Jen tolik bít byste mě nemuseli . Vyhledávač používám, je opravdu perfektní a spolehlivý (Pepíčku, jsi drahokam) a našla jsem vždycky všechno. . Právě proto jsem volala o pomoc, už jsem se bála, že je snad, nedej Bože, recept vymazaný, a nechápala jsem důvod. Odhadla mě ale úplně přesně babi - člověk musí vědět, co vlastně hledá. A to byl ten problém, hledala jsem přes vyhledávač, ale Ragulach místo Rugalach.

Pilka
113 příspěvků 19.01.05 12:33
...

Trubka, jsem si to odeslala nedopsané, a přitom se ještě "musím " svěřit . Chystám pomalu ale jistě mamince oslavu 70tin (čilá bábinka, pořád myslím, že je jí 40 a už i mně je víc). No a chci začít už snídaní s nejbližší rodinou, tak proto jsou ty rohlíčky tak NUTNÉ.
A ještě se omlouvám za zkomolení názvu, už to víckrát neudělám. .

Díky ještě na závěr a mějte se všichni moc hezky.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz