In Vino Veritas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Suki
6 příspěvků 06.01.05 15:14
In Vino Veritas

Nemám zatím úplně zmapován obsah těchto stránek, ale nenašel jsem zatím rubriku nebo alespoň diskusní skupinu, která by k uváděným receptům, ale i samostatně doporučovala vína, respektive chybí mi výměna zkušeností od labužníků samotných na téma jídlo a víno.

Já si již dlouho nedokážu dobře představit dobré jídlo bez sklenky dobrého vína, nehledě k tomu, že víno používám i při přípravě jídla samotného.

Taky by mi pomohly třebas zkušenosti a srovnání jednotlivých vín. Např. srovnání perlivých Brut mezi sebou atd.

Nechtěl bych zůstat jen u doporučení typu „k rybě Rýnský Riesling“, ale jít dál a doporučit konkrétní značku, ročník atd.

Co vy na to?

Reakce:

ajta
590 příspěvků 06.01.05 15:53
Suki...

Něco málo jsem našel na stránkách Global-Wines, je to poměrně veliká česká firma dovážející zahraniční vína. Co se týká českých a moravských vín, je to asi problém, jelikož údaje na etiketě bych osobně bral velmi informativně a s velkou reservou. Nemám příliš dobré zkušenosti s českými a moravskými víny, jsou v nich velké kvalitativní výkyvy. Doporučuji nějakou literaturu, knihu, v poslední době toho poměrně dosti vyšlo…
hezký den přeje Toast :o)

pepicek
1309 příspěvků 07.01.05 09:19
Suki

je vidět, že se tím zabýváš, nechceš se něco takového tady ujmout? K vybraným receptům navrhnout vhodná vína a ty by se potom vypisovaly (recepty) na speciální stránce.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz