Pendo,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alice
104 příspěvků 02.12.04 09:50
Pendo,

to by me teda zajimalo, co by mel Pepicek delat, kdyz se tu nekdo nesmyslne rozhada ? Ma jeste prilevat oleje do ohne ? Blbej napad............. Vsimni si, ze kdyz se jeden zacne zastavat druheho, na diskuzi se nesmyslne nabaluji dalsi a dalsi lide a atmosfera houstne. Neni lepsi se nad to povznest ? Pokud to ovsem clovek zvladne. ( Tak ted jsem to nezvladla ja)

Reakce:

vencal
213 příspěvků 02.12.04 10:45
Souhlasím

s Terkou, jenom ona to řekla příliš kulantně. Já bych se na takové blbiny vy… (chtěl jsem samozřejmě říct vykašlal ). A Pepíček by asi nedělal nic jiného než od rána do večera „soudcoval“.

penda
4752 příspěvků 02.12.04 12:52
stačilo...

to včas vymazat…jiné věci maže okamžitě a nejsou tak urážlivé..a jiné nechává dál „ležet“…a informátorů o tom, co se dějě na labužníkovi má dost…vidíš, Terko, proto sem už nechodím, protože nemám ráda urážky, které padají od lidí, kterým dochází argumenty…a jsem prostě zvyklá odpovídat na názory jiných „do morku kostí“…a nemám ráda jednostrannost, protože za všemi problémy jsem podle pepíčka byla já..ostatní mohli plivat a ponižovat jak chtěli…pro tento server jsem dělala vše ráda, bavilo mne to…díky Bali a jí podobným už tento názor nesdílím…

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz