Dva frňáci hledají nového páníčka...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

habana  27.11.04 11:05

To, že to dojde takhle daleko, to jsem opravdu vůbec nečekal. Mám již asi pět let zjištěnou alergii na psí chlupy a doktorka mi tehdy radila, ať dám svý psiska pryč (doslova řekla „do útulku“ …slepice jedna), že mě ta alergie časem stejně dostane.

Stalo se.
Už nemůžu dál, celý tělo mám jak kdybych byl v jednom ohni, jak kdybych byl spálenej od sluníčka. Proto hledám pro mý psiska náhradního páníčka. Podmínka: dobré srdce, domek se zahradou, denní procházky v přírodě. Obě jsou to fenky - jezevčice, matka s dcerou, není možné je od sebe oddělit, věk 9 a 3 roky. Veselé povahy, miláčkové rodiny. Co je to ale platné, když já jsem z tý alergie úplně groggy.
Důležitá okolnost: ta mladší koza má jedno očičko defektní, narodila se již tak, od narození na ně nevidí, má to oko jakoby cinklé, zakalené. V podstatě jsou to ale obě na 100 % milá a přítulná zviřátka, která avšak dokážou seštěkat vlčáka tak, že to vůbec nechápe… prostě sou to jezevci. Jsou zvyklé chodit na procházky bez vodítka, jsou dosti poslušné (když se na ně zařve…)
Najde se někdo mezi Labužníky ???

Reklama

Reklama

Reakce:

habana  27.11.04 11:18
foto

mých holek…

Vali
1326 příspěvků 27.11.04 13:22
milý Habano

škoda, že už máme tři psy, jinak bychom rádi pomohli, takhle můžu jenom držet palce, aby se někdo hodný našel. Moc pěkná fotka. Něco podobného se stalo u nás, ale byly to jen včely. Manžel je musel dát pryč, když jsem dostala žihadlo a vezla mě záchranka. Mám silnou alergii na včelí jed. Ovšem to bylo lehčí rozhodování, než je u pejsků.

macaratek
24 příspěvků 27.11.04 18:54
habano

jsou to moc krásný holky!Držím pěsti,aby brzy našly hodnou paničku nebo páníčka.Jsem taky alergik,ale můj pudlíček mi nevadí.Je to druhem srsti.Pokud Ti bude smutno po psím kamarádovi,tak pudlík nebo naháč

Eja
3779 příspěvků 29.11.04 09:51
Habano,

tak je to správné, i jezevci, kteří zaženou ovčáka, mají spinkat v postýlce. Moc doufám, že se mezi labužníky najde nový páníček nebo panička. Mít domeček se zahrádkou, tak je beru - Matýsek by měl doma psí holčičky, to by se mu líbilo, a kočka by to taky zvládla, báli jsme se psích návštěv, ale není problém. Hehe, jezevci, to náš 3,5 kg maltézáček včera mohutným štěkotem zahnal 50 kg labradora, který se se mnou přišel pomazlit

Alice
104 příspěvků 30.11.04 16:36
Ach jo,

to je strasny :o(((( Sama jsem byla pred nekolika lety ve stejne situaci, ja vzhledem k veku fenecky vydrzela az do jejiho konce, ale zase jsem skoncila nekolikrat v nemocnici, dusila jsem se :o/ Drzim palecky, at nove panicky najdete !!!!

trikolka
383 příspěvků 30.11.04 20:58
habane

ja si je do Finska asi neodvezu, ale zkus napsat Yaye, poslu ti adresu na mail, kdyz mi svuj posles na nikola.ruzicko­va@nokia.com. Yaya kdyz je nebude chtit sama, tak skoro urcite bude o nekom vedet, je to fakt psi mama :) hodne stesti!

Labužník yaya02
16 příspěvků 03.12.04 22:12
...

Ahoj, Habano. Byla jsem dva dny mimo email, takze odpovidam az ted. Diky za echo, urcite udelam pro tvoje holky maximum. Ja a mi kamaradi zaciname tu fotku a duvody sirit po internetu. Nekde musi byt nekdo, kdo by si je vzal. Udelame maximum.

Labužník yaya02
16 příspěvků 05.12.04 18:00
prvni potencialni zajemce

se mi ozyval, dobry kamarad, urcite by se staral dobre. Musi ovsem probehnout rodinna rada - maji uz jednoho psa a dve nerudne kocky. ;)

bryndziarik
26 příspěvků 05.12.04 22:57
...

…stretla som raz zverolekara, ktory musel kvoli alergii zmenit zamestnanie, sama som bola alergicka na macky.. jeden aj druhy sme sa alergie zbavili… ja len, keby si sa chcel inspirovat… www.pust.cz

habana  06.12.04 01:58
Dva frňáci hledají nového páníčka..., Bryndziarik:

No, to jsem tedy opravdu netušil, že by půst mohl takto zabrat…opravdu se mohu alergie takto zbavit???
V tom případě jdu hned do toho, to ty mí miláčkové mi za to stojí, slepičky jedny chlupatý. Děkuji koc za zprávu, jestli opravdu půst je to to pravé. Pak není na co čekat. DĚKUJI MOC ZA ZPRÁVU. .

Yayo, stopni to prosím zatím, víš, moc je mám rád, kozy moje, jsou to členové rodiny a udělám pro ně všecko an světě. Bez nich bych tu byl jak kůl v plotě
Moc děkuji a jsem vám všem vděčen za podporu

Labužník yaya02
16 příspěvků 06.12.04 11:02
...

Jasne, pockame. :)

Labužník Bery02
58 příspěvků 06.12.04 13:01
Dva frňáci......

Milý habano, sleduji Tvůj příběh s pejskama. Sama mám kokřici a za nic na světě bych ji nedala. Před třemi lety jsem měla stejné problémy na těla, kožní alergie, svědění. Zvláště, jak začala topná sezona. Alergie. Poprvé kožní reakce jsem léčila mazáním a koupelemi v sklidňujících přípravcích. Další rok, jak to začalo mě do 14 dnů vyléčilo 5 kalciovek. Ještě jeden rok se to opakovalo, tak mi je doktor.opět napíchala a od té doby mám pokoj! Vysávám každý den. Ale , co bych pro tu psí lásku neudělala. Držím palečky, ať se tvůj stav zlepší. Hezké svátky s čumáčky.

Eleeen
1127 příspěvků 06.12.04 13:26
milý habano,

kdybych měla domeček a zahradu a ne malý byt bez balkonu a už se zvířecím nájemníkem, ráda bych Ti pomohla.
Díky tomu, že mám taky domácí mazlinu a zlobnici, zcela chápu, že chceš udělat vše proto, aby sis své „holky“ mohl nechat u sebe a přeju Ti hlavně úspěch!!! Kéž se alergie zbavíš!!! Věřím, že by to pro Tebe byl ten nejhezčí dárek k vánocům.
Takže ještě jednou: HODNĚ ZDARU A RYCHLOU, ÚSPĚŠNOU LÉČBU!!!

Eleeen

Labužník yaya02
16 příspěvků 06.12.04 19:07
Nereagujes na icq, proto preposilam vzkaz od jednoho znameho sem.

Ahoj,

na Nyxu (diskuzni server) daval Dragon (Michalis Damianidis) inzerat, ve kterem pises ze se bohuzel musis vzdat dvou ctyrnohych clenu rodiny. Taky mame 2 jezevciky, vim jak to musi byt bolestive.

Protoze jsem taky MEL alergii, pisu Ti a navrhuji jine reseni - pokus se najit si neco o kineziologi­i/mandale - jedna se o alternativni medicinu, zpusob jak se SKUTECNE ZBAVIT alergie (a nejen ji) diky odblokovani psychiky. Myslim to naprosto vazne - v tomto oboru se pohybuje hodne bych znamych a ja sam uz jsem se „vylecil“ uz ze spousty ruznych veci (a nebyla to jen alergie).
Budes-li mit zajem, muzu Te zavest k nekomu, kdo se timto aktivne zabyva a mohl by Ti pomoct se z alergie vylecit - a Ty bys tak nemusel davat svoje krasny pejsky pryc.

Tohle neni zadna nabidka, nuceni k cemukoliv - nevyzadana reklama (nenabizim nic konkretniho, jen Ti davam vedet o metode, ktera by mohla pomoct, pokud by ses rozhodl ji vyzkouset, pak se muzeme bavit konkretne).
Neni to zalozeno na lecitelstvi, ze se musis teto metode naplno oddat a proste ji bezhlave verit, jedine co je od Tebe potreba je abys chtel se alergie zbavit.

Odpovez prosim (at uz zajem mas nebo ne)

Milan

habana  07.12.04 20:52

Moc vám všem děkuju za podporu, ty svoje kozy zrzavý miluju tak bezmezně, že bych s nima asi i raději umřel. To jen byl vývěr toho nesnesitelna, co občas zažívám. Pustím se do toho boje aktivně a budu muset zvítězit, …nebo teda nevim.
Dneska sem jim oběma slíbil, že budu denně luxovat (zatím zcela úplně nechápu, cože sem to slíbil za blbost…ale vydržim). Stojí mi to za to. Děkuju vám všem.

Eleeen
1127 příspěvků 08.12.04 07:27
Habano,

nééééé že: budu muset zvítězit! Ty prostě ZVÍTĚZÍŠ a hotovo! Držím Ti pěsti (teda vlastně Vám).

Kari
545 příspěvků 08.12.04 09:08
Tak tak...

Habano, taky jsem si jistá, že to zvládneš. Ty dvě krásný čumrdlice jsou tou nejlepší motivací. Mezi námi ten půst mi teda přijde příšernej (četla jsem ty stránky, 50denní půst..brrr), ta druhá alternativa, co přeposílá Yaya, mi přijde snesitelnější. Každopádně ve všem Tvém počínání ohledně léčby pevně držím pěsti.

glama  22.12.04 15:47
Habano jak je?

Jak to vypadá s tebou a holkama??,
Nedovedu si představit, že bych musela svou Milušku dát pryč! Nedovedu!!! Nemůžeš dát kus sebe sama pryč…!
Moc držím palce!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz