pendo,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Dali02
23 příspěvků 19.09.04 19:55
pendo,

i já děkuji za Tvé rady.Jsem taky „obstarožní amatérka“. Začínat
v šedesáti není jen tak, ale baví mě to. Jen si ještě netroufám psát recepty jako Vali.

Reakce:

penda
4752 příspěvků 19.09.04 21:11
Dali,

nemáš za co děkovat, já s tím, co znám, poradím ráda…a psát recepty se neboj, není na nich co zkazit… :-))

Vali
1326 příspěvků 19.09.04 22:08
Dali - odvahu.

nedá se co zkazit a když se zkazí, tak se to dá báječně opravit. Taky jsem udělala pár kopanců, nejlepší bylo, když jsem dala dotaz na kousání nehtů do rubriky Zdravá výživa - tomu se musím smát ještě dnes, ale báječně mi báječné labužnice poradily.

esmeralda
4813 příspěvků 19.09.04 22:53
Dali,

než jsem napsala svůj první recept, taky jsem se hrozně bála. Ale díky povzbuzování od Pendy jsem se k tomu odhodlala. A dnes tedy říkám: piš, nic to není. Obrovská výhoda totiž je, že svůj vlastní recept si můžeš sama kdykoliv opravit nebo upravit. A jsi-li někdy na pochybách jak dál, vždy můžeš nakouknout do tohoto článku od Pepíčka.

penda
4752 příspěvků 20.09.04 00:13
holky,

jste všechny tak hodný…ještě že Vás mám…je mi dnes dost bídně..a tak, když jsem se teď konečně dostala na labužníka, mám radost, že moje rady pomáhají :-))

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz