Databáze a vnitřnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 14.09.04 11:14
Databáze a vnitřnosti

Pepíčku, prosím o zdokonalení databáze receptů o možnost výmazu vlastního receptu…Tobě ubyde práce a nám taky…protože např. mně se občas stane, že se mi recept vloží dvakrát…a pak ten druhý musím přepisovat jiným… …a ještě prosba…nenašla jsem kategorii vnitřnosti nebo jsem jen špatně hledala? …ještě bych chtěla poprosit o vložení slova „kuřecí“ před slovo prsa, aby to bylo znatelné v kategorii… …a dále do národností jsi přidal i volné políčko, kdyby se chtěla původní národnost zrušit a nedávat tam žádná, ale nefunguje mi to u dříve vložených receptů, stejně jako to nefunguje u alternativní kategorie, jakmile tam už něco napíšu, nejde mi to vrátit, aby tam nebyla kategorie žádná…
 Díky.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 14.09.04 16:07
vnitřnosti...

…už jsem našla…a ještě nešlo by přidat nějakou kategorii, do které by se mohl zařadit pokrm typu bulgur?…třeba obilniny?…proč vůbec není samostatná kategorie pro vegetariány..já měla dojem, že jsem ji v kategoriích viděla..a dnes ne a ne nic najít…děkuji moc

penda
4752 příspěvků 14.09.04 16:14
ještě nápad...

a co přidat obilniny do ingrediencí i s jejich základní přípravou?…jestli, pepíčku, chceš, pošlu Ti základní přípravy ječmene, kukuřice, prosa, pšenice, kuskusu, hnědé rýže a žita spolu s povídáním a s novými obrázky, protože ty první, co jsem Ti skenovala byly jen s 75 rozlišením…tak se ozvi…

penda
4752 příspěvků 14.09.04 16:36
dotaz...

chceš poslat i nějaké další informace kolem ořechů?…můžu nabídnout arašídy, kokosové ořechy, lískové ořechy, mandle, kešú, para, puma, pinie, pistácie, queenslandské, sezamová, tykvová a slunečnicová semena, vlašské ořechy a „zemní mandle“… :-))…a můžu to jen oskenovat nebo raději opsat do Wordu?…

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz