Parmezán...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 25.04.04 19:34
Parmezán...

hledala jsem nějaké dodavatele čerstvého chřestu a místo toho jsem našla výrobce italského parmezánu…třeba se to bude někomu hodit…

Reklama

Reklama

Reakce:

hydraulik
54 příspěvků 03.06.04 21:39
Gran Moravia

A ten sýr se jmenuje Gran Moravia a je opravdu skvostný.Cca 30kč za balíček.Sakra teď jsem zapomněl kolik tam toho je.

alouch
56 příspěvků 04.06.04 09:36
Ano

Gran Moravia je skutečně skvělý, je ho tam 100g. Ještě vychytávka k uchování - pokud nespotřebujeme celý pytlík, dám ho do mrazáku a příště ho normálne rovnou z mrazáku použiju. Když se nechá v ledničce, plesniví.

buturenka
311 příspěvků 04.06.04 12:51
...

Grand Moravia je skvělý, ale ještě lepší jako ten strouhaný je koupit si kus v celku, a jen si nožem na sýry (takovou tou širokou škrabkou) nakrájet tenké plátečky, zkuste to a uvidíte ten rozdíl

hydraulik
54 příspěvků 05.06.04 12:18
Gran Moravia

ad alouch
Dáváš ho do mrazáku zatavený bez vzduchu nebo jen zabalený?

alouch
56 příspěvků 07.06.04 09:22
Hydraulikovi

Do mrazáku dám ten pytlík jen sepnutý kancelářskou sponkou. Taky jsem tomu nechtěla věřit, ale opravdu když se rovnou z mrazáku nasype na talíři na špagety, není vůbec zmrzlý ani jinak znehodnocený.

Mike007
2 příspěvky 15.08.04 22:45
Grand Moravia ?????

No tede nevim, ale nejak se mi nechce verit, ze syr, strouhany, za tricet korun muze byt dobry, zvlaste pak pokud by se jednalo o parmazan. Z osobni zkusenosti mohu doporucit znacku Parmigiano Reggiano, coz je original Italie. Je sice pravde ze je pomerne drahy, ale ta chut!!! Dokonce jsem ho snad videl v makru. Rovnez doporucuji kupovat v celku a pristrouhavat

Kristinka
5 příspěvků 12.09.04 20:15
gran moravia

ja ho taky parkrat mela, ale myslim, ze s chuti „praveho“ parmazanu se to neda vubec srovnavat

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz