Netradiční koření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eleeen
1127 příspěvků 13.04.04 13:31
Netradiční koření

Chtěla bych si rozšířit domácí sortiment koření. Můžete někdo poradit, kde nakoupit jednodruhová (ne směsky) v Přerově nebo v Olomouci?
Díky všem!!!

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 13.04.04 14:47
Eleeen,

nevím, kde v Přerově nebo Olomouci, ale mrkni se na webovou službu , kde je maximální výběr…

Eleeen
1127 příspěvků 19.04.04 08:25
Pendo,

díky za radu, ale nenašla jsem tam z jednodruhových koření ani římský kmín (nebo jsem se blbě dívala). Zato směsí je tam požehnaně, to teda jo.
V sobotu jsem se probrouzdala Olomoucí a protože ráda chodím do bylinkářství či Herby, navštívila jsem jedu herbu (Denisova ul.), kde jsem ještě nebyla a trefila do černého. Mají tam docela hezký výběr. Taky mají docela dost koření v Botanicusu.
Ale i tak díky!

penda
4752 příspěvků 19.04.04 09:49
cumin...

Eleeen..tak to je fajn, žes' objevila něco v místě..a ten římský kmín tam je…pod heslem cumin .. :-))

Eleeen
1127 příspěvků 19.04.04 11:08
Pendičko,

tak vidíš, to jsem fakt nevěděla. I tak jsou to dobré stránky, potažmo opět dobrá rada. Díky. Hned si to připíšu na skleničku, neb cumin jsem už v nějakém receptu viděla a nevěděla, co to je. A už vím… zlatý Labužník a lidi na něm!

rowdy
11 příspěvků 27.06.04 17:12
Nevim v Přerově, ale

zajel bych do Ostravy, na Masarykově náměstí je taková prodejna kde mají snad všechno, asi 300 druhů koření a směsí, mají i stránky target="_about ,ale ty nevypadají moc funkčně, i když hlavní přehled na nich je.

penda
4752 příspěvků 27.06.04 23:10
rowdy...

se snad neurazí, když ten odkaz opravím…:-))

klimca
9 příspěvků 21.09.04 09:50
...

já kupuju už několik let koření v Plzni v takovým malým sympatickým obchůdku a jsem moc spokojená. Je to v Plzni velmi oblíbený obchod a když někomu pošlu to koření jako dárek tak mám zaručené, že mu budu muset to koření už vozit furt… Mají i stránky (jsou celkem v pohodě) a pokud vím, mají i zásilkový podej, takže si to může kdokoliv z ČR objednat. Kolik si účtují za poslání ale nevím… jejich stránky jsou www.koreni.cz

penda
4752 příspěvků 21.09.04 10:32
klimčo,

Antonínek už je uveden úplně dole na odkazu v komentáři ode mne :-)), ale aspoň má reklamu z více stran…

klimca
9 příspěvků 21.09.04 10:59
to Penda

jsem to ale… tam jsem se nekoukla…ale aspon jak Ty rikas, ma reklamu ze vsech stran snazim se postupne procitat Labuznika ( je fakt supeeer a draha polovicka to ocenuje taky - dlabe mi zatim vsechno) a tak jsem natazila na dalsi odkaz na Antonina a to u provensalskeho koreni…koukam, ze je tu popularni

klimca
9 příspěvků 21.09.04 11:01
oprava....

samozrejme ze jsem na odkaz narazila…ach ta klavesnice…

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 11.10.04 16:08
Koření od Antonín

Mám fantastický zážitek!
Objednala jsem si na Vaše rady koření od Antonína a přišel mi fantasticky voňavý balíček … pošťačka se musela podivovat, když jsem ho vyzvedávala a nemohla od něj nos odtrhnout. Hmmmmmmmmmmmm­m.......

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz