Formičky na tartelety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bradicka
163 příspěvků 14.04.04 14:58
Formičky na tartelety

Četla jsem, že na tarteletky jsou třeba speciální formičky s odnímatelným dnem. Dají se u nás v Česku sehnat? Na netu jsme je v českých stránkách nenašla. Díííky!

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 15.04.04 11:20
Bradičko,

psala jsem včera dotaz na firmu v Praze, která dodává hotové tarteletky a jiné cukrovinky ze Švýcarska, ale bohužel ani oni nic nevědí..takže kdybys chtěla ušetřit práci a objednat si přímo hotové..zde je jejich webová adresa .

Bradicka
163 příspěvků 15.04.04 14:17
Milá hodná Pendo.

Tak jsem se na ně dívala, prodávají je jenom ve velkém. Ale moc Ti děkuju, že sis dala takovou práci se zjišťováním. Asi je někdy zkusím udělat v nějakých nerozdělávacích formičkách A Tys je už někdy zkoušela? Ahoj, a měj se pěkně.

Labužník Sarka
433 příspěvků 15.04.04 14:30
Holky,

ja tomu sice moc nerozumm, ale na te strance snad to je upecene a ne formicky. Pokud budu vedet jak to vypada tak se tady na to podivam a dam vedet. Pekny den

penda
4752 příspěvků 15.04.04 16:33
Bradičko,

nezkoušela, ne…já bych si raději objednala ty hotové…já jsem spíš přes bábovky a bublaniny a ovocné koláče s drobenkou…na to mám spoustu receptů…a když už dělám cukroví, tak radši nepečené a zbytek dodávají babičky…ta paní, se kterou jsem mluvila prostřednictvím mailu se jmenuje Martina Janiukova..kdybys náhodou někdy ty jejich služby chtěla vyzkoušet..nikdy nevíš, kdy se to může hodit…třeba až budeš vdávat či ženit své potomstvo..hihi :-))

penda
4752 příspěvků 15.04.04 16:37
Šárko,

ano, tam jsou hotové, ale já je požádala o informaci ohledně formiček, ale taky neví žádný zdroj… :-))

Bradicka
163 příspěvků 15.04.04 22:56
Pendi,

jsi skvělá, díky. Potomstvo teda zatím fakt nemám, ale jeden nikdy neví, kdy se to může hodit… Přeju spoustu dobrých bublanin a bábovek Taky bych si dala, i když teď jsme se s mužem zrovna přejeli česnekovou bagetou a mikrovlnkovým rohlíkem (v našem případě remoskovým) - obojí z našeho Labužníka… Mňam! Sladkosti budou možná o víkendu.

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 11.05.04 20:10
Bradičko,

dělávám tartelety v obyčejných formičkách na malé bábovičky. Nejčastěji používám lístkové těsto, formičku pro jistotu trošku vymažu. Vložím do formičky těsto, dobře přitlačím k formě a přebytečné těsto na krajích oddělám. Aby se příliš nezvedlo, vložím poté na něj papír na pečení nebo alobal a zaplním fazolemi. Protože má formička tvar komolého kužele, jde tarteleta po upečení dobře vyklopit. Třeba ti tato moje zkušenost pomůže :))

Bradicka
163 příspěvků 11.05.04 20:31
Paraplíku,

to je bezvadný! Dík moc za tip, určitě zkusím! Děláš je s náplněma z Labužníka nebo máš nějakou speciální?

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 12.05.04 10:15
Bradičko,

jsem ráda, že Ti mé zkušenosti trochu pomůžou … tartelety plním pudinkem a ovocem - zkrátka jako klasické poháry, kraje někdy namočím do čokolády, vypadá to moc pěkně - zatím se to setkalo u strávníků s velkým ohlasem … věřím, že se povedou i tobě

Bradicka
163 příspěvků 12.05.04 19:40
Paraplíčko,

jsi moc hodná, díky za rady a dám vědět, jaký to bude (až to bude) Měj se hezky a papá!

crazy
10 příspěvků 27.05.05 10:47
Formičky na tartelety

Nedávno jsem viděla tyto formičky od fy Tupperware - silikonové, zkus je kontaktovat, mají webové stránky s kontaktními údaji. www.tupperware.cz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz