pár otázeček.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milionka
8 příspěvků 27.01.07 05:26
pár otázeček.

Dobrý den. Mám ještě několik dotazů.
Housenko kam jsi dala receptík na ryzoto, které jsi si tak pochvalovala?
O hrnci Rival z Bionaire se píše, že vaří buď 8 hodin nebo 4 a půl nebo tak nějak. Potom vypne sám? Nebo vaří dokud ho nevypnete?
Dosud jsem na malou verzi hrnce, který má také programování doby vaření a odložený start na českém trhu nikde nenarazila. Prosím! Pokud takový je, v malé verzi, nedali byste mi teda vědět, kde si takový objednat?
Ikdyž ten šestilitrák od Bionaire má odložený start, myslím si, že vaření v něm pouze pro dva bude neekonomické, proto pátrám po co nejlepší verzi technicky vymakaného malého hrnce, aby mi komfort odloženého startu a volitelnosti doby vaření umožnil. Samozřejmě, pokud český trh takové možnosti výrobku nenabízí tak koupim co je, ale jde o to, abych se rozhodla dobře, hlavně v souvislosti dobrá technická obslužitelnost.
Ucitelasi! Jaký prosím máte hrnec, že jej můžete tak přesně programovat? Předpokládám, že máte asi nějakou větší verzi pomalého hrnce a ještě navíc k mé smůle do české republiky nedováženou.
marmeládko!
Moc děkuji za ten popis s časovací zásuvkou. Pokud nezbyde nic jiného a budu příští týden vlastnit bionaire, hrnec, tvůj návod si přilepim v kuchyni protože mě to taky nebylo jasný jak to mám se zásuvkou vlastně dělat.
Příští týden to tedy vyřeším konkrétní objednávkou.
Prosím! Kdo máte pro mne nějaké typy, kde objednat technicky co nejlepší malý pomalý hrnec, napište mi to sem. Zdravím a přeji hezký víkend s krásnými vůněmi z pomalých hrnců.

Reakce:

Tasma
415 příspěvků 27.01.07 06:54
Milionko,

Rizoto od Housenky

Učitelas má zajisté
tento hrnec - pro dva lidi opravdu neekonomické .

Doporučuji koupit ten menší a k tomu ten časovač do zásuvky. Je to velmi jednoduché. Jak funguje časovač si vyzkoušej třeba na lampičce, tam je to hned vidět :)
Věř mi, mám také ten malý a jsem s ním moc spokojená - žádná velká věda.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz