Ovocné kapsičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Apolena
94 příspěvků 02.03.04 08:37
Ovocné kapsičky

Poradíte mi, prosím, někdo jak připravit ovocné kapsičky jako mají u MC Donald´s ? Díky.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 13.05.04 11:02
apoleno...

hledala jsem nějaký odkaz…a našla..jablečné nebo třešňové taštičky, co se dělají u Mekáče jsou z mraženého polotovaru, který je poté osmažen v rostlinném oleji…jestli budu mít chvilku, tak to přeložím a hodím to na labužníka..anebo poprosím sestru, protože ta má státnici z angliny, čili její překlad bude přesnější…:-))

Labužník Apolena
94 příspěvků 20.05.04 07:14
Díky, budu ráda

Ne, že bych byla skalní vyznavačkou Mekáče, nicméně když už to okolnosti vyžadují a vyskytnu se tam, tak tahle kapsička u mne vítězí. Za recept budu moooc ráda. Díky.

penda
4752 příspěvků 21.05.04 22:22
Apolenko,

recept jsem sice našla, chichi, ale jedná se o velké jablečné či třešňové koláče, které se dělaly v Mekáči asi kolem roku 68, ale vložím ho na Labužníka i tak..a ještě jsem našla fried apple pie, což jsou taštičky z podmáslí plněné jablečným pyré…přeložím a vložím to sem taky..snad to bude alespoň trochu podobné anebo se najde jiný labužník, který Ti rád odpoví lépe než já…

penda
4752 příspěvků 22.05.04 00:05
recepty...

koláče z roku 1968
smažené taštičky

Labužník Apolena
94 příspěvků 24.05.04 07:33
...

Pendo, díky mooooooc. Co nejdříve vyzkouším a dám vědět jak to dopadlo. Ještě jednou díky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz