Opravy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bunter
457 příspěvků 16.12.05 23:49
Opravy

Je to trochu na pováženou s těmi opravami.Příklad.Já napíši recept a někde jsem vyčetl banana Polska.Manana nebo Habana se hned chytnou a napíší mi do diskuse.Kde jsi viděl ty pako banana Polska?Já banana Polska opsal z neseriozní kuchařky a budu se to snažit napravit.Půjdu si na recept a opravím to na banana Costarica.Komentář ale zůstane nezměněn a lidi kteří to budou číst budou říkat co kecá ten Habana s Mananou o Polsku?!?!Běžte se podívat třeba na recept rančerské chleby od jandule 20156.Reakce Eji-Jejda bezmasou klobásu neznám…Jenže recept je již opraven a je tam napsáno jedna noha klobásy a eja je za blbce jelikož žádná bezmasá klobása v receptu neexistuje.Takových oprav a reakcí jsou na Labu desítky a je potřeba s tím něco dělat.Tak se mějte za chvilku jsou Vánoce.Tom.

Reakce:
Eja
3838 příspěvků 19.12.05 14:53
Tome,

nejsu za blbce, protože recept je stále uložen v kategorii BEZMASÁ jídla a bezmasou klobásu fakt neznám, za tím si stojím

pepicek
1309 příspěvků 20.12.05 17:56
moderování

nebojte i na tohle postupem času dojde, mám (mimo jiné) rozpracovaný systém moderátorů, kdy se dobrovolníci budou moci chopit občasného pročištění diskuzí a příspěvků k receptům, aby jsme tu měli hezky a čisto

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz