jen nápad...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

la.fea
94 příspěvků 09.12.05 18:06
jen nápad...

Milý autore,dnes jsem se zaregistrovala s nadšením na zdejším serveru,ale přiznám se,že mé nadšení bylo již po několika hodinách trochu ochlazeno.Je pravda,že nemám nic proti tomu ,aby si v mé „knize“ četli ostatní,ale myslím,že by bylo dobré,kdyby u každého receptu byla možnost rozhodnutí,zda uveřejnit,či ponechat v soukromé sbírce.

Reklama

Reklama

Reakce:

janaa
16 příspěvků 09.12.05 20:17
jen nápad - la.fea

nikdo Tě tu nechce urážet, jak jsem si všimla, přejí Ti vše dobré. Jen se pořádně podívej, jak se mají recepty psát, pravopis, úprava. To co tu předvádíš, toho se dopouští skoro každý, kdo je tu nový. O nic nejde - snaží se Ti pomoci. Nevím, jak jinak bych Ti to měla napsat. Až se tu zorientuješ - podívej se na pár receptů stálic a pak pochopíš..... Florentyna, Jenofefa, Vali, babi manek atd. Přeji hodně dobrých receptů, ale kontroluj si abys nevyráběla duplicity. Tady uveřejňuješ recepty pro ostatní.

Eja
3825 příspěvků 09.12.05 23:42
Já Tvému nápadu moc nerozumím -

na svoje recepty, které nechceš, aby někdo četl, si můžeš udělat složku ve svém PC. Tady je to právě o tom, že své recepty dáváme ostatním takříkajíc napospas

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz