Olivová kuchařka - famózní kousek do každé knihovny ;)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DolceVita
44 příspěvků 25.02.07 14:52
Olivová kuchařka - famózní kousek do každé knihovny ;)

Knížka se moc povedla! S olivovým olejem vařím o sto šest a nyní budu vařit ještě o něco víc ;) Gratuluji autorkám a přicházím s dotazem: „Co se chystá dalšího“ v edici „Jídlo jako lék“? Zdravím všechny labužníky a labužnice

Reklama

Reklama

Reakce:

Jarka7
208 příspěvků 17.07.07 11:57
Nová knížka dvojice Bali a Sněhurka

Právě obě autorky finišují na nové knížce o mořských rybách a různých potvorách z moře. Měla by vyjít kolem vánoc. Přeji oběma autorkám hodně síly do finiše-to je tak nejhorší a nejvíce vyčerpávající fáze. Držmě si palce a hlavně autorkám.

hroznamatka
1 příspěvek 18.07.07 12:30
...

for DolceVIta : vy jste taaaak milý a chytří…nevíte o nějaké super dobré italské kuchařce?Nejde mi ani tak o krásný křídový papír, ale o spolehlivé a v Čechách dělatelné recepty…předem moc dík za info.Jo a ta Olivová kuchařka se dá sehnat někde na internetu?

buraci
1136 příspěvků 18.07.07 15:38
hroznamatko

Dovolim si odpoved misto DolceVity, pravdepodobne nejlepsi italska kucharka, ktera u nas vysla, je od Marcelly Hazan a jmenuje se Klasicka italska kuchyne, mela by byt jeste k sehnani. Pokud umis anglicky, tak by te mela zajimat i kniha Silver Spoon, coz je prava bible milovniku italske kuchyne, k nam ji tusim dodava Slovart.

tea63
935 příspěvků 18.07.07 19:23
hroznamatko

co třeba Nová italská kuchyně - Michael Dobromil Klíma. Ač je pan Michael - tady na Labu " aftic" velmi kontroverzní osobnost v oblasti gastronomie, někdo ho má rád - např. já, a někdo ho nesnáší, někteří kuchaři, pro jeho striktní názory, tak já jsem se podle této kuchařky naučila spoustu věcí a fíglů, které jsem nevěděla. A děkuji mu za to. … Ale pokud chceš jednoduché, domácí vaření, tak narychlo, doporučuji Eva Ferrara - Itaská kuchařka / recepty babiček a tetiček . Ale nevím, jestli se dají ty knížky ještě koupit. Ahojky. Tea.

Bali
1254 příspěvků 18.07.07 19:44
...

kniha se da koupit treba v nakladatelstvi, informace jsou zde:
 http://olivovakucharka.webgarden.cz/

Sylvie
2302 příspěvků 27.10.07 06:16
Tak jsem ji dostala k svátku

a jsem nadšená. Jarce, Bali a Sněhurce blahopřeji ke krásné a poučné knížce.

blanca.xy
647 příspěvků 27.10.07 20:23
Připojuji se

k blahopřání, kniha je opravdu moc pěkná, když jsem si ji vezla domů, začetla jsem se do ní v tramvaji a málem jsem přejela.

Sněhurka
446 příspěvků 30.10.07 19:52
Děkujeme za vaše názory

Jsou tím nejlepším impulsem k práci na dalších knížkách. Doufáme, že si na jídlech připravených podle našich (nejen)kuchařek pochutnáte a že se vám budou hodit i zajímavé informace, jak prospět svému zdraví

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz