Anthony Bourdain - doporučuji ;)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DolceVita
44 příspěvků 10.02.07 14:50
Anthony Bourdain - doporučuji ;)

Šéfkuchař na cestách & Důvěrnosti z kuchyně - 2 knihy které mě momentálně příjemně zaměstnávají. Bourdainovo vyprávění je strhující, prošpikované elegantním chlapáctvím a dokonalým citem pro kuchyňský žargon. Napůl geniální, napůl rebelantské, dohromady neodolatelné

Reklama

Reklama

Reakce:

Eleeen
1127 příspěvků 13.02.07 07:44
mám v plánu

si pro obě zajít. Díky za recenzi!

Eleeen
1127 příspěvků 12.06.07 10:39
už je mám - obě!!!

včera jsem měla těžký splín, tak jsem si je šla koupit. Přečetla jsem z té první (Důvěrnosti z kuchyně) přes 60 stránek a opravdu mi nezbývá než se připojit s chválou. Myslím, že by se líbila hodně Bunterovi, Ivovi i Karmínkovi s Kamiliem.
Já mám trošku problém s francouzskými názvy receptů, snad to nějak vyřeším…
To, co píše DolceVita je pravda pravdoucí a v knížkách je i něco navíc, co pochopíme jenom my, labužníci a milovníci vaření - láska k vaření. A skvěle kombinovaný vtip a moudro. Opravdu GENIÁLNÍ!!!

tea63
935 příspěvků 12.06.07 12:51
Nevlastním,

ale již jsem měla obě dvakrát půjčené z knihovny. Naprosto skvělé a fakt neodolatelné Také doporučuji

Bali
1254 příspěvků 12.06.07 14:39
...

vlastnim taktez obe dve, jsou skvele!

gaburiatko
739 příspěvků 07.08.07 09:19
AB

Mne sa knizka pacila, len na moj vkus tam bolo viac toho rebelstva, ako lasky ku gastronomii. Ocakavala som trochu viac :(
Urcite vsak stoji za precitanie.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz