Oblíbené recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

di
2451 příspěvků 20.04.11 20:06
Oblíbené recepty

Mám dotaz - před velkým zemětřesením zde na serveru jsem měla svoje oblíbené recepty docela úhledně roztříděné, seřazené do kategorií, prostě přehledné. Teď se v tom absolutně nevyznám, je to mišmaš bez ladu a skladu. Co s tím? Vymazat a začít znovu? Nebo se to pokusíte opravit do původního stavu?
Stejnou výtku bych měla k deníčkům. Dřív byl zvlášť přehledně uveden seznam autorů a vedle toho zvlášť přehledně uveden seznam jejich nově přidaných příspěvků, teď aby se v tom (s odpuštěním) prase vyznalo.

Reakce:

Alis
2617 příspěvků 20.04.11 20:32

Di, já tam ty kategoriw mám… Úplně nahoře. Po kliknutí na Oblíbené se mi zobrazí všechny, pak si mohu vybrat z kategorií „Všechny“, „Nezařazené“ a pak jednotlivé kategorie, mnou popsané.

S nemožnými a nešťastnými deníčky souhlasím. Docela by mě zajímalo, kde je jádro problému, že to tak trvá. Ale na druhou stranu, jestli bych to vysvětlení vůbec dokázala pochopit :D

Alis
2617 příspěvků 20.04.11 20:44

Taky se mi líbilo, že pokud člověk klikl na nějakého labužníka, mohl se podívat (pokud měl ten druhý povolený takový přístup) na jeho oblíbené recepty. Docela ráda jsem se občas inspirovala tím, co se líbí druhým. Teď si myslím, že tu taková možnost není.

di
2451 příspěvků 20.04.11 20:45

Alis: taky tam ty kategorie mám, ale před tím jsem je měla tak pěkně srovnané (tabulkově, pod sebou), všechny recepty pečlivě přiřazené, tolik práce mi to dalo - a teď je v tom hokej.
Ovšem ty deníčky mi vadí víc. Přinejhorším můžu to svoje smazat a nic se nestane, deníčků by mi líto bylo

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 20.04.11 22:09

V čem je přesně problém s kategoriemi Oblíbených receptů? Takto stačí vytvořit kategorie, vložit do nich recepty a kliknutím na kategorii vidíš, jaké recepty obsahuje.

Zpřístupnění Oblíbených receptů ostatních Labužníků by prý dle druhého admina neměl být problém.

Blogy jsem u programátora urgovala, ale jedná se o větší technický zásah, který musí následně doputovat ke grafickému administrátorovi, aby upravil vizuální stránku záložky - a tak to trvá.

di
2451 příspěvků 20.04.11 22:29

Problém je v tom, že jsem měla vytvořené a přehledně seřazené kategorie receptů a do nich pak následně přidané jednotlivé recepty (ve větším počtu). Teď bych to celé musela dělat znovu (odhaduju to tak na práci na den-dva), takže to asi celé radši smažu, opravdu mi to za ten čas nestojí. Dřív tu taky existovalo i vyhledávání podle ingrediencí, teď už jen podle názvů receptů, což je velmi nepřehledné a zavádějící.
No, abych pravdu řekla, přestává mi na Labužníkovi záležet, dělejte si s ním co chcete, škoda pěkné stránky.
Jo a cenzura v osobních deníčcích Labužníků je pro mě asi tak maximum toho, co jsem ochotná zkousnout; tohle se prostě mezi slušnými lidmi nedělá.
Za případné překlepy se omlouvám, při psaní jsem se postupně docela rozčílila.

Alis
2617 příspěvků 20.04.11 22:39

Ale, Di, tady to máš taky přehledné a v kategoriích, nic nemusíš mazat. Jediný rozdíl je v tom, že předtím byly kategorie přehledněji a úhledněji po straně a na vrchu byly jen recepty nezařazené. Teď je to nepřehledně a neúhledně nahoře a na vrchu jsou všechny recepty. Osobně bych uvítala návrat k původnímu.

Zpřístupnění Oblíbených receptů ostatních Labužníků by prý dle druhého admina neměl být problém. - Prosím o původní verzi - VOLITELNÉ zpřístupnění. Abychom zase s vaničkou nevylili i dítě. Někdo si to třeba nepřeje, ukazovat, které recepty má v oblíbených.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 21.04.11 01:33
Alis píše:
Zpřístupnění Oblíbených receptů ostatních Labužníků by prý dle druhého admina neměl být problém. - Prosím o původní verzi - VOLITELNÉ zpřístupnění. Abychom zase s vaničkou nevylili i dítě. Někdo si to třeba nepřeje, ukazovat, které recepty má v oblíbených.

Samozřejmě volitelně.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 21.04.11 01:33
di píše:
Problém je v tom, že jsem měla vytvořené a přehledně seřazené kategorie receptů a do nich pak následně přidané jednotlivé recepty (ve větším počtu). Teď bych to celé musela dělat znovu (odhaduju to tak na práci na den-dva), takže to asi celé radši smažu, opravdu mi to za ten čas nestojí. Dřív tu taky existovalo i vyhledávání podle ingrediencí, teď už jen podle názvů receptů, což je velmi nepřehledné a zavádějící.
No, abych pravdu řekla, přestává mi na Labužníkovi záležet, dělejte si s ním co chcete, škoda pěkné stránky.
Jo a cenzura v osobních deníčcích Labužníků je pro mě asi tak maximum toho, co jsem ochotná zkousnout; tohle se prostě mezi slušnými lidmi nedělá.
Za případné překlepy se omlouvám, při psaní jsem se postupně docela rozčílila.

1. Zjistím, jak se převedly Oblíbené diskuse z minulé verze Labužníka a pořeším s administrátorem a programátorem.

2. Dovolím si tvrdit, že vyhledávání je mnohem lepší než v minulé verzi - stačí kliknout na Podrobné vyhledávání a navolit si kde co.

3. Smazaný blog jsem s pomocí programátora obnovila, umázla jsem jen „nevhodnou“ poznámku. (Vsuvka: Měla jsem tu čest absolvovat několik přednášek profesora Sokola a velmi zajímavé byly ty o svobodě. Svobodné jednání v životě se nejlépe předvádí na modelu hry - a žádná pořádná „hra“ nemůže být bez pravidel - ač už jde o šachy, tenis nebo slušné chování na portálu Labužníka. Pokud za postihem pro překročení pravidel vidíte nesvobodu, já ne.)

Nám na Labužníkovi záleží - stejně i na Labužnících, proto se zde snažím vše otevřeně probrat. Dobrou noc.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz