Tisk receptu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.11 20:19
Tisk receptu

Dnes jsem tiskla recepty Benta a vytiskly se bez obrázku. Dělám něco špatně nebo je to nastavením?
Dříve se recepty vytiskly i s hlavičkou Labuznik.com a všechny fotky, byla volba tisku s diskuzí a bez diskuze.

Reakce:

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 26.03.11 11:52

Minulý týden jsme odebrali fotku z tisknutého receptu - někdo se zde ptal, jak to provést. Nicméně asi bude lepší mít tuto variantu na výběr.

Tereza

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.11 18:54

Terezo :-), já bych výběr uvítala, protože tisknu recepty pro známé a je jednodušší vidět fotku, než pracně popisovat výsledek :-)Dík Daniela

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 28.03.11 18:54

Nyní je při tisku receptu možnost vybrat - zda s obrázky / komentáři, nebo bez nich.

Tereza

mamula
129 příspěvků 23.04.11 08:33
co se děje?

chtěla jsem si vytisknout recept, ale zjistila jsem že jsou u něj k tisku i komentáře. Mám dotaz: jak se komentářů zbavit? Za odpověď díky. :think: :-)

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 23.04.11 13:13
mamula píše:
chtěla jsem si vytisknout recept, ale zjistila jsem že jsou u něj k tisku i komentáře. Mám dotaz: jak se komentářů zbavit? Za odpověď díky. :think: :-)

Vyzkoušej nyní - nahoře bys měla mít možnost výběru, zda chceš s obrázky, komentáři nebo bez nich.

mamula
129 příspěvků 25.04.11 14:26
tisk receptu

Tak jsem vyzkoušela, je to perfektní. Moc děkuji :-D :-D :-D mamula

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 25.04.11 15:05

Není zač 8-)

Pěkné velikonoční pondělí

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz