Najlepsi med a medovina pochadzaju zo Slovenska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gabi
551 příspěvků 18.11.09 22:06
Najlepsi med a medovina pochadzaju zo Slovenska

http://www.vcelieprodukty.sk/…a_na_web.pdf
po precitani tohto clanku som bola zvedava ako chuti najlepsi med na svete…tak som si objednala u pana Voľanského z Bardejova jeho „zlaty“ med…a nielen ten, ale aj kvetovy a lesny…a mozem povedat, ze vsetky tieto druhy medov z jeho firmy Medar su naozaj perfektne…lahod­ne…jemne…vona­ve…vrele odporucam

Reakce:

gaburiatko
739 příspěvků 19.11.09 07:56
Gabi

Skvely prispevok, vobec som netusila, ze mame take skvele mediky. Doma mam od znamych medu habadej a je vynikajuci, ale rada by som ochutnala tieto ocenene mediky :)

alena45
588 příspěvků 19.11.09 09:49
...

Je pravda, že o našom mede sa hovorí ako o vynikajúcom. Pohár s plástom vnútri je aj pekným a zdravým darčekom pre ľudí do cudziny, kde je med oveľa drahší a nie je taký úžasný. Samozrejme, taký grécky z ostrovov je tiež špeciálny. Trhovníci musia mať certifikáty, takže by nemal byť miešaný.

esmeralda
4813 příspěvků 19.11.09 12:21
Každý jen tu svou má za jedinou....

gabi
551 příspěvků 19.11.09 15:28
...

slovenske medy a medovina ziskali v septembri vo francuzskom Montpellier 5 zlatych, 3 strieborne a 3 bronzove medaily…spolu s Francuzskom sme tak boli najuspesnejsia krajina…sutaz sa konala pri 41. rocniku svetoveho vcelarskeho kongresu a vystavy Apimondia…zucas­tnilo sa na nej 500 vedcov a 200 vystavovatelov z celeho sveta

alena45, mas pravdu…aj ja chcem mediky podarovat…na viecko urobim hackovanu ozdobu, uviazem stuzku a mam o darceky postarane

gabi
551 příspěvků 19.11.09 15:31
gaburiatko

ak si z Bratislavy, tak sa tam da tento medik kupit

teddybear
89 příspěvků 19.11.09 18:29
Myslím, že souhlsím s Esmeraldou

Já mám zas nejraději vřesový med ze skotské vysočiny. To je myslím i světová lahůdka . Jen si ho člověk nemůže dopřát moc často.

esmeralda
4813 příspěvků 19.11.09 23:26
Doufám....

že byla moje poznámka pochopena s humorem.
Vzpomněla jsem si totiž že kdykoliv můj partner letí do ČR veze sebou australský med na kila.
Hlavně nejznámější Yellow box, který vyrábějí včelky které se pasou na Yellow Box eucalyptus (Eucalyptus melliodora).

gaburiatko
739 příspěvků 20.11.09 15:40
gabi

Som z BA, kde sa da tento medik kupit ?

gabi
551 příspěvků 20.11.09 20:34
gaburiatko

tu by sa to malo dať kúpiť

BIOPARK CBC, pri AS Mlynské Nivy, Karadžičova 8, Bratislava
BIOPARK APOLLO, Apollo Business Centrum II
BIOPARK AUPARK, V nákupnom stredisku Aupark
Einsteinova 18, Bratislava
Prievozská 4/A, Bratislava

gaburiatko
739 příspěvků 21.11.09 06:15
gabi

Velka vdaka, skusim pozriet v Aupaku alebo Apolle :)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz