Medový dort

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník jenny02
35 příspěvků 23.11.04 18:27
Medový dort

Prosím , nemáte někdo recept na medový dort, nebo jak to nazívají v kavárnách madlenka? Předem děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník jenny02
35 příspěvků 23.11.04 18:39
...

Nějaké recepty jsem našla, ale pokud nějaké máte ráda je uvítám, ale sháním ještě recepty na bramborový salát bez majonézy. Díky

Martini.Dry
22 příspěvků 26.11.04 07:31
Bramborový salát bez majonézy

dělávala moje babička, která se v dobách C&K mocnářství učila vařit ve Vídni (nedávno jsem si ho dal ve Vídni k řízečku a připomělo mi to čas dětských her a malin nezralých…) . Dělala ho takto: brambory uvařila den předem, nechala vystydnou ve slupce, druhý den je oloupala, nakrájela na kostičky, přidala na kostičky nakrájenou kyselou okurku a nakrájenou syrovou cibuli. Kvůli harmonii barev do toho nakrájela i pár řezů kapie naložené nakyselo. Osolila, opepřila (poměrně výrazně), přidala olej, promíchala a když byl salát málo kyselý, přidávala do něj lžíci či dvě láku z těch kyselých okurek nebo z té kapie. Salát se nechával do druhého dne odležet v chladu. Tedy, pokud přežil naše noční nájezdy.

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz