lydia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kely
186 příspěvků 13.08.06 15:40
lydia

Tak to je super, také mě čeká premiéra a moc se na ní těším, jak jsi tu kachínku se zelím dělala? Jsem vděčná za jkoukoliv inspiraci díky.

Reklama

Reklama

Reakce:

lydia
1227 příspěvků 13.08.06 16:19
Kely,

nejdříve musíš hrnec podle návodu vypálit. Udělala jsem to den před vařením. Dnes jsem hrnec trochu vymastila olejem, ale podle nynější zkušenosti to nebylo zapotřebí. Dno hrnce jsem pokladla kysaným zelím, nasypala na kostky nakrájenou cibulku, na povrch položila kachní prsa. Já jsem je dala kůží dolů, protože kůži stejně nejím. Možná by bylo lepší dát kůží nahoru, aby byla křupavější. Zelí dělám přírodní, i když ho nedělám v PH, tzn., že povařím a přidám na zahuštění nastrouhanou syrovou bramboru. Dnes jsem zapomněla na bramboru a potom jsem si netroufala pokličku otevřít. Zelí bylo voňavé a prosáklé šťávou. Toť mé první zkušenosti s PH, na další rady jsou zde určitě zkušenější labužnice a labužníci.. Ráda si také nechám poradit.
Zdraví, L.

Machnacanka
194 příspěvků 13.08.06 16:35
Lydka

z Ph to křupavé mať nebudeš, to by si musela dať na chvilku pod gril. Ja som dnes robila bravčové koleno. V noci som ho dala vykostené do Ph, ráno Ph vypla a pred obedom nachvilku na gril. Bolo to super. Mäkké, šťavnaté a koža chrumkavá, ale spod grilu. A s tou kapustou = zelí, to je fajn nápad, druhý raz spravím koleno tak a potom samotné pod gril. Díky za nápad

Kely
186 příspěvků 14.08.06 18:15
...

Lydinko díky za inspiraci budu také experimentovat nemůžu se dočkat díky

Kely
186 příspěvků 14.08.06 18:17
...

Machnacanka, ano to koleno udělám manželovi, ten tyhle dobroty má rád a může…já se držím raději dietnějších věcí i tobě díky ta tip!

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz