Poraďte prosím dobré rybí filé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník mirabelka02
23 příspěvků 12.08.06 19:53
Poraďte prosím dobré rybí filé

Dobrý den všem!
Ráda bych našla na trhu dobré rybí filé. Už jsem udělala několik pokusů s nákupem, ale byl to hnus! Dobré a voňavé rybí filé, které by nemělo v sobě moc vody a při smažení vonělo - to jsme nejedli doma už roky…
Máte nějaký tip na značku, mohou být i filety, co bych koupila běžně v třeba hypernově?
Děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

marmelada
1643 příspěvků 13.08.06 09:42
výborné

jsou filety z ryby pangasius. už tady proběhla diskuse a taky nějaké recepty . dá se připravovat jakkoliv a je vskutku výborná.

KUHTIK
39 příspěvků 03.12.06 04:01
Dobré rybí filé

Mezi nejlepší z dostupných u nás jistě patří filé z ryby Pangasius hypophthalmus ( sumec žraločí). Kdo jednou ochutná, jiné už nechce. Vřele doporučuji, určitě splní vaše očekávání.

Eleeen
1127 příspěvků 20.12.06 00:52
SEITA

my kupujeme v rybářství tresku šedou, neboli seitu (alespoň tak je psáno na obale). Chuťově skvělá pevnější ryba, málo kostí (téměř žádné). Zkus se po ní podívat.

Labužník housenka02
609 příspěvků 20.12.06 03:46
mořský ďas...

… já jsem zase udělala dobrou zkušenost s mořským ďasem…dostupná cena a široké uplatnění v kuchyni… jedná se o dobrou rybu s pevným masem, vhodná i na dušení…

Labužník mirabelka02
23 příspěvků 22.12.06 03:10
Konečně jsem ochutnala

toho sumečka a musím Vám dát za pravdu, že je to výborná ryba! Konečně jsme si pochutnali na rybě!!! Koupila jsem půl kila za 59,90 (jela jsem kvůli tomu do Lidlu, kam jinak nechodím). Bylo tam sice tak tak 100 g ledu, ale vůbec se to nespeklo, všem nám chutnalo. Díky za Vaše tipy!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.06 09:06
Mirabelko,

je to určitě nejlepší filé na trhu. V Lídlu jsem se s ním tedy ještě nesetkal, to se tedy divím… A docela mě udivuje ten led, v tom případě asi někdo chytře zvyšoval zisk.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz