pomalý hrnec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kely
186 příspěvků 10.08.06 16:41
pomalý hrnec

Děvčata mám hurá strááášně jsem se na něj těšila tak jsem zvědavá na výsledky vaření v něm, ale po těch chválách co tady píšete..

Reakce:

Labužník housenka02
609 příspěvků 10.08.06 17:12
Ahoj Kely,

… vždy když vytahuji pomalý hrnec abych v něm uvařila a postupně do něj vkládám všechny suroviny tak si vzpomenu na svého úplně prvního šéfa, který mě coby velmi mladinké robce v mém prvním zaměstnání vždycky říkal : „… tohle zvládne i středně vycvičená opice…“ on to nemyslel ve zlém a mě to vždy dodalo potřebnou dávku sebedůvěry, že i já zcela nepraktický člověk / tehdy, postupně se to krapet vylepšilo / všechno hravě zvládnu.

A tak je to i s pomalým hrncem… zhruba po dvou měsících jsem naprostý profík v používání tohoto pomocníka, partner je spokojený, protože mu chutná a já jsem spokojená, že vařím zdravě a že investované peníze nejsou vyhozené…

Milka
236 příspěvků 15.08.06 11:05
Ahoj kuchařinky a kuchaři,

taky bych si chtěla pomalý hrnec pořídit. Jsme 3 dospělé osoby. Bude nám stačit 3 a půl litrový ?

Tasma
415 příspěvků 15.08.06 11:47
Milko,

určitě pro tři osoby bohatě stačí. Pokud nechceš ovšem navařit jedno jídlo na celý týden

Milka
236 příspěvků 15.08.06 14:51
Tasmo,

díky za odpověď. To by mě rodina moc nepochválila, kdyby musela jíst celý týden to samé. I když by to bylo pohodlné. :-))

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz