Luboš Holý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
di
2453 příspěvků 5.2.11 12:35
Luboš Holý

Kdybyste někdo dneska měl cestu do Hrubé Vrbky, zapalte svíčku i za mě, měla jsem ho moc a moc ráda jako učitele i člověka (a až ex post, po škole, jsem zjistila, že zpívá, a jak krásně): http://www.rozhlas.cz/…prava/841177 On byl fakt bezvadný.
V téhle ukázce je asi od půlky on, předtím jeho bratr Dušan: http://www.youtube.com/watch?…

Reakce:
mamula
130 příspěvků 5.2.11 19:23
Luboš Holý

Ahoj di, ty jsi studovala veterinu? Moje tchýně s Lubošem pracovala. Byla jsem taky smutná z jeho odchodu. Svíčičku jsem mu zapálila doma. Ale zpívali s bratrem krásně, že. Zdraví tě mamula

di
2453 příspěvků 5.2.11 19:46

Mamulo: ano, učil mě porodnictví a gynekologii. Třeba pani tchýni znám?

mamula
130 příspěvků 5.2.11 23:13

di no nevím, to by jsi musela studovat v letech šedesátých. Ona šla do důchodu začátkem 70 let. Přesně to nevím. Taky již není mezi námi. Ale pracovala na porodnické katedře.

di
2453 příspěvků 5.2.11 23:24

Aha, já promovala v roce 1989. Nicméně, můžeme si na Luboše ještě zavzpomínat (opravdu jsem ho měla moc ráda, ze všech mých vyučujících asi nejvíc): http://www.youtube.com/watch?…

mamula
130 příspěvků 6.2.11 00:12

Di tak jsem jukla na ten tvůj odkaz a musím ti říct,že jsem plná žalu a lítosti. To asi ty jeho krásné písničky tak zapůsobily. Raději utíkám do hajan. Dobrou.

gmp
1603 příspěvků 6.2.11 14:44
Hrubá Vrbka

Zdá se, že H. Vrbka byla semeništěm profesorů. Náš profesor české literatury byl také z Hrubé Vrbky. Pravda s tím zpěvem to bylo trochu… Zpíval rád, hlasitě, ale podle mínění ostatních příliš dlouho. Kolik malérů mi vyžehlil. Jen jednou jsem ho viděl běsnit, ale doslova. Brali jsme Máchu a někdo na tabuli přimaloval „L“. Doufám, že jsou dnes profesoři na které člověk nezapomane celý život.
Někdy je mi smutno, že lidovou písničku člověk už z rozlasu nezaslechne, už i na Praze - dneska „dvojka“ je toho lidového notování čím dál méně.

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz