Minisraz pro pra žáky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gmp
1603 příspěvků 13.01.11 17:19
Minisraz pro pra žáky

:-P Dovolil bych si navrhnout malý srazík na konci ledna pro všechny přátele v dosahu MHD Praha. ( Praha - Místo se zvýšeným výskytem pra žáků cca 300 km západně od Jablůnkova).
Po zralé úvaze a dlouhodobém průzkumu navrhuji Šumavskou hospůdku na Šumavské ulici, nedaleko zastávky Šumavská (50 m). Tramvajka č 10,16 nebo 22 zast. Jana Masaryka (4OO m), metro nám. Míru (1000). Na čepu rakouská vína džbánek 0,5 l obnáší 75 kč, pivo Král Šumavy, Dudák atp cca 28,– Kč. NEVAŘÍ SE. Účastníci se vyzbrojí svačinami. Zároveň si dovoluji připomenout, že v uvedené době máme s Mananou jmeniny - při vší skromnosti samozřejmě.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Frantiska
927 příspěvků 14.01.11 22:43

unikl mi termin :) opravdu jsem to cetla 2× a nevidim

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.11 00:35

Kdy? Kde?
Jeduuu! :mrgreen:

di
2451 příspěvků 15.01.11 10:23

Františko, je to jednoduché - mrkněte do kalendáře, kdy má svátek Miloš. ;-)

Příspěvek upraven 15.01.11 v 12:47

Alis
2617 příspěvků 15.01.11 12:36
termín

Po konzultaci s některými přáteli navrhuji čtvrtek 28.1. kolem šesté - sedmé hodiny. Řekněte sami, jestli vám termín a která hodina vyhovuje :-)

blanca.xy
647 příspěvků 15.01.11 12:53

Nevím, jak kdo, ale já mám v kalendáři čtvrtek 27.1., tento termín by mi vyhovoval :-D .

Alis
2617 příspěvků 15.01.11 13:41

Ale vždyť já taky, Blaní… jsem nějaká popletená. Synek se mi narodil 27., slavit budeme 28., sraz navrhuji na jeho narozeniny, jak si tak přemýšlím, nad jeho oslavou a píšu labužníkům, už ani nevím, jestli je to leden nebo únor :D

Tedy znova - čtvrtek, 27. 1., 18 nebo 19 hodin :-)

Alis
2617 příspěvků 15.01.11 13:46
Doplnění

Ještě doplním, že na zastávku Jana Masaryka se dostanete i tramvají č. 4 a autobusem č. 135 :-)

gmp
1603 příspěvků 15.01.11 18:33
upřesnění

a tady je vše co je třeba vědít, krom toho, že je to jediná hospoda, v dalekém širokém okolí, kde je stále plno.
 http://www.kavarnanasumave.cz/

Alis
2617 příspěvků 17.01.11 16:29
K dnešnímu dni...

…je přihlášeno 14 lidí, milí labužníci.
To píšu jako informaci pro ty, kteří by třeba měli zájem, ale mají strach, že se nikdo nepřihlásil.

Podle ohlasů v tomto příspěvku to tak skoro vypadá - opak je pravdou, jen ta přihlášení proběhla nějak spontánně soukromou poštou.

Vítáni jsou i další labužníci :-)

Alis

bocianka
528 příspěvků 17.01.11 21:12

Hlásím se taky. :mrgreen:

Alis
2617 příspěvků 17.01.11 21:22

Bocianko, už jsi započítaná mezi čtrnáctku. Budeme se na tebe všichni těšit. Vlastně všichni na všechny :-D

Kdo bude další?

A.

sliva78
73 příspěvků 18.01.11 08:24

pokud mi to vyjde, ráda též dorazím, ať tam máte někoho neokoukaného :lol: Vy už se asi mezi sebou znáte…

bocianka
528 příspěvků 18.01.11 08:34

Potřebovala bych 2 místa. Ne proto, že bych byla tak prostorově rozměrná, ale pro manžela. Díky. :oops:

gmp
1603 příspěvků 18.01.11 11:05
bocianka, sliva 78

Bocianko, v nejhoršim usedneš manželovi na klín, u mě na klíně je již obsazeno :-D Lavice jsou bytelné - z poctivého dřeva - doufejme.
Slivo 78 - rádi Tě uvidíme, nic tak nepřispěje k vylepšení vztahů na Labu jako osobní kontakt. Já vzpomínám, jak jsem jel na sraz do Písku s odhodláním rozbít jednomu známému labužníkovi, s odpuštěním, hubu. Dnes jsme takořka bratři.Teda on je už starej a je menší, ale shodou okolností je to jeden z mála lidí na kterého mohu koukat svrchu(1cm). takže přjď ne možná, ale určitě.

midla
266 příspěvků 18.01.11 12:06

Ahoj pra žáci. Tak já se taky hlásím do houfu neokoukaných. Dále hlásím, že žádné předsevzetí či odhodlání jako měl gmp nemám. Manžela neberu, svačinu musím ještě důkladně uvážit.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.11 13:40

A já asi taky svačinu nepřivezu :-( Ve středu nejsem doma a ve čtvrtek pojedu rovnou ze školy a nebudu mít kde ji připravit…
Třeba mi dá někdo kousnout.....? :think:

gmp
1603 příspěvků 18.01.11 18:50
svačiny

Děvčata, komu doma nedaj do sáčku svačinu tak má možnost u pana vedoucího si objednat Šumavský sulc 190 g s octem, cibulí a chlebem, budete neodolatelné :-D . Vaří i polivku Houbová polévka s hříbky, Zelná polévka s klobásou a chlebem! informace pro Glamu: Kyselo nebude :lol:

gmp
1603 příspěvků 18.01.11 19:01
svačiny II

… a pak jsem tam viděl takové cca 30 cm dlouhé solené a kmínované tyčky, jako pletené ze dvou pramenů. Taky se to jmenovalo nějak šumavsky. Škoda, že jsem na Šumavu nikdá nepřišel, mohl bych vyprávět. Takhle váha setkání nalehne na Ctného kmeta Mananu, který nám bude průvodcem po Šumavě

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.11 20:25

Milošku…nevadí…tře­ba se najde alespoň nějaká buchta… :mrgreen: :mrgreen:

A v kolik je vlastně výkop??

gmp
1603 příspěvků 18.01.11 20:49
čas

Stoly máme rezervované od 18,00. Tak že sraz mezi 18,00 a 19,00

sliva78
73 příspěvků 25.01.11 19:39

…tak kolik že bude lidí? Já jdu zítra na poslední zkoušku v semestru před státnicemi, tak jen doufám, že budu mít dobrou náladu…

Alis
2617 příspěvků 26.01.11 21:24

Slivo, zatím se přihlásilo 19 lidí, včera odřekla Bocianka s manželem, sklátila je chřipka. Takže v tuto chvíli 17. Věřím, že zítra budeme slavit i tvou poslední úspěšně zakončenou zkoušku :-)

A.

Alis
2617 příspěvků 26.01.11 22:11
Aktuální oprava

Právě se přihlásili další dva adepti, tudíž opravuji počet přihlášených účastníků na devatenáct. Myslím, že nebude nouze o milá překvapení :-)

Alis

gmp
1603 příspěvků 28.01.11 06:07
.

… ale fajně bylo co? Pra žáci! :lol:

Jenofefa
1315 příspěvků 28.01.11 09:07
Bylo

to moc milé a příjemné. Díky organizátorům Milošovi a Alis i všem účastníkům.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 28.01.11 10:25

My děkujeme za pozvání a vlídné přijetí… :wink:

tým Labuznik.com

sliva78
73 příspěvků 28.01.11 10:39

Ahoja,

přidávám se ke spokojeným účastníkům. Bylo to fajnééé! Ráda jsem Vás všechny poznala! A.

Alis
2617 příspěvků 28.01.11 12:01

Svačiny byly chutné, tekutiny pitelné, lidičky prima, po papuli si nikdo nedal, co dodat? Díky, bylo to moc fajn :-)

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.11 12:39

Jooo..moc pěkné!!
Na stanici jsem dorazila včas, obešla bus, který stál na stanovišti 1 a čekala na svůj na stanovišti 2… Čekala a čekala… dlouho…dlouho­.....přes 3/4 hodiny…
Ten na st.1 byl totiž ten správný..spoj ve 22hod jezdí prostě z jedničky.. :-(
Domů jsem dorazila po půlnoci.. Ale nevadilo, dojela jsem ok.. Těším se na příště! :mrgreen: :mrgreen:

midla
266 příspěvků 28.01.11 13:25
:potlesk:

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.11 13:49
vážení přátelé,

ANO !!

Velice příjemný večer .......

Blanko, pusinky jedinečné, ovšem málo :-(
Miloši, maso bylo výborné, příště prosím víc osolit :-P
Midlo, ozvi se, jdeme na kávu do Jirečkovy (kdo se přidá?)
Ivo, už jsem sehnala maniokovou mouku!
Manana, doufam se adminum podaří mu zpřístupnit labužníka na Šumavě.
Glama, do smrti dobry!? :mrgreen:
Alis, houbičky ti udělám
admini, mile jste překvapili vstupem do jámy lvové! :potlesk:

ave

Manana
1515 příspěvků 28.01.11 14:01
Ti pra žáci

Tak už se to povedlo a jsem zas tady. Wydro dík za recept.
Díky a bylo to prima.
A teď něco z češtiny: Napijme se ještě jednou na zdravý! I na mrtvý!

¡Uts a wach!

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.11 14:08
vidis, Manana,

tohle me este ve span nenapadlo, taky diky za „recept“ :-)
Siempre remitir a mañana lo que puedes hacer hoy :-P

Alis
2617 příspěvků 28.01.11 16:30
Wydro...

… Blanka bude určitě ráda, že jí děkuješ, ale pusinky s neobvyklým názvem, který jsem okamžitě zapomněla, jsou dílem Jenoféfy :D
Pravdu ale máš, že jich bylo málo :-)

Alis
P.S. Radši dosolit než přesolit :-)
P.P.S. Co si to s Maňánou špitáte netuším, ale žárlím a uráží mě to :D

Jenofefa
1315 příspěvků 28.01.11 16:42
Omlouvám se,

příště udělám z čtyřnásobného množství… Jinak se určitě s Blankou o zásluhy nepopereme :-D
Jo, a u nás doma se jim říkalo „pouchlata“, jinak se tomu říká i „větroplašky“ nebo „španělský vítr“, správně „profiteroles“. Zkrátka malé pečivo z odpalovaného těsta, ovšem tentokrát ve slané verzi. Žádný krém chantilly nebo zmrzlina a čokoláda.

Manana
1515 příspěvků 28.01.11 17:56
Alis, nežárli,

to jsou jenom blbý španělský a cakchiquelský kecy.

Alis
2617 příspěvků 28.01.11 18:30
Maňáno,...

… tak jo, udělám, jak říkáš. Budu žárlit až zítra, dneska to odložím :D

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.11 19:36

Smirte se devcata s tim, ze lepsi uz to nebudeeeeeeeee!!! Mam pred ocima Jenofefu a pisu Blanka - rika se tomu pry inkoherence, nesoustredenost a utesuju se, ze tim trpela i krasna a uzasna, Stella Zazvorkova ! :-)

Alis, www.seznam.cz / slovniky :-)
Ale budu kamaradka a hodim ti lano ! Hadanka obsahuje dve zakladni slova - zitra a dnes - uz vis? :-)

Alis
2617 příspěvků 28.01.11 19:45
Wydro,...

… vždyť už jsem přeložila i odpověděla: žárlení dnes vynechám, odložím to na zítra :D

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.11 20:02

Hmm..ty slané větrníčky byly, Jeno, úžasné!
Plněné masíčko luxusní!
A ty houby…nemám slov! Mana nebeská…!

A to mluvím jen o žvanci.....
Bylo příjemné potkat živé nicky :-)
A admini by měli trošku víc jíst, aby lépe zapadli ;-)

No…a já si příště lépe ohlídám dopravu ;-)

PS: Wydro…na věčné časy a nikdy jinak ;-) :-D

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.11 20:05

Alis…špatně!
Co můžeš udělati hned, neodkládej na zítra!!

S tímto jsem vyrůstala, tak se to má prý dělat..nemůžeš přece bořit mé jistoty…! :mrgreen: :mrgreen:

Manana
1515 příspěvků 28.01.11 20:18

Glamo Glamo, ty jsi nepoučitelná!
CO NEMUSÍŠ UDĚLAT DNES, NEMUSÍŠ UDĚLAT ANI ZÍTRA!!!

blanca.xy
647 příspěvků 28.01.11 20:18

Přidávám se k chvále zúčastněných labužníků, sraz se, myslím, vydařil. Jsem ráda, že už se vyjasnilo autorství vynikajících větrníčků, nerada bych, aby Jeně byla upřena sláva :-D . Houbičky jsem už vychválila na srazu, ještě bych potřebovala vědět, kde je ta paseka, co rostou. A Milošovo masíčko bylo také výborné. Glamo, jak je možné, že sis nechala ujet ten autobus? Ještě sis pochvalovala, jak jsi to krásně stihla. Mně jel autobus celkem slušně, čekala jsem jen čtvrt hodinky. Tak, a teď jdu hledat to koření na řízky, které tak chválila wydra :-D .

bocianka
528 příspěvků 28.01.11 20:44

Tak to tady čtu a je mi smutno. Muselo to být opravdu pěkný. No člověk míní a chřipka mění. Čtu tady o těch dobrotách a sbíhají se mi sliny. Tak snad někdy příště. :oops:

Alis
2617 příspěvků 28.01.11 22:35
Zapomněla jsem dodat...

… že jak jsem slíbila, tak jsme učinili. Připili jsme na zdraví a co nejrychlejší a hlavně ÚPLNÉ uzdravení všech marodů, konkrétně Nera a jeho drahé ženy, Bocianky a Františky. Připíjelo nás bezmála (bez jednoho) dvacet, to už přece musí zabrat!!! :-D

P.S. Osobně jsem připíjela i na zdraví a vítězství nad hnusnou chorobou jedné labužnice ze Slovenska, věřím, že i jí (nejenom) přípitek pomůže :-)

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.11 23:29
Blanco

já ho stihla…! O to je to komičtější…
Ale všechny autobusy mým směrem jezdí ze dvojky..(jsem byla přesvědčená..) Na stojanu je to napsané. Na jedničce jsou napsané úplně jiné cíle.. I na tom busu jsem žádaný směr nezahlédla. Já kolem něj prošla, koukla jsem, jak tam sedí lidi a ještě mě napadlo, jaké by to bylo nastoupit do busu a jet špatně jinam! Došla jsem na dvojku a spokojeně čekala, až mi můj bus najede…čekala jsem asi pět minut! a z jedničky tamten bus odjel…a mně pořád nejel…mezitím přišla nějaká slečna..tak jsem se něco po desáté zeptala, v kolik jede ten náš…ve 22,38..a já si postěžovala, že v deset vynechal…no…ne­vynechal…jede prý z jedničky. Jen tato linka… :twisted:
Takže jsem přes půl hodiny čekala dál a jela potom courákem-objížďákem přes hodinu, místo asi 40 minut… :twisted:
Jak já si nadávala…! :mrgreen: :mrgreen:
Ale zase si to budu pamatovat…možná ;-) :mrgreen:

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.11 23:32
Manano

ahaaa…
To bude nejspíš něco podobného jako:
Co se v mládí naučíš, ve stáří raději rychle zapomeň! :wink: :mrgreen:

Nero
297 příspěvků 29.01.11 09:24
Moc děkujeme...

… za přípitek na zdraví, docela určitě pomůže. Čím dál, tím víc je nám líto, že jsme si museli nechat ujít takovou příležitost k setkání a utěšujeme se jen nadějí, že by třeba mohlo být takových setkání víc, když je nás, Pra žáků, tolik. Všechny srdečně zdravíme. Nerovi páníčci.

bocianka
528 příspěvků 29.01.11 09:40
Děkuji

za připíjení na zdraví nás marodů. Doufám, že to bude fungovat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz