Lidi pomoc!!!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

afro
2 příspěvky 14.04.03 18:18
Lidi pomoc!!!!!

Sháním recept na šunkové knedlíčky do polévky.Knihovnu mám plnou kuchařek a nic.Díky afro

Reklama

Reklama

Reakce:

verdas
14 příspěvků 16.04.03 11:57
Vývar se šunkovými knedlíčky

Přidala jsem do receptů, ale nemám osobně vyzkoušeno. Snad je to, co hledáš.

babi
6360 příspěvků 16.04.03 14:47
verdas...

přečti si recepty z 14/04/03 a co tam najdeš? úplně stejný recept jako je ten Tvůj, pod názvem ¨Šunkové knedlíčky¨, které vyzkoušené mám! Také jsem přidala recepty na dva šunkové svítky. Je to od Tebe pěkné, žes chtěla pomoc, ale jaksi si myslím, že nemá cenu psát duplikáty, ale raději nové recepty! Pěkný den Ti přeje,
 Babi

verdas
14 příspěvků 16.04.03 19:49
Omluva

Opravdu to nebyl pokus o falzifikát vlastního nápadu, jen snaha pomoct. Ten recept jsem našla ve své sbírce, nevím už, z kterého serveru je, ale z Labužníka určitě ne. Takže tě duplikuje už někdo jiný. Nenapadlo mě kontrolovat, jestli to se ten recept tady už nevyskytuje, když o ten recept zrovna tady někdo tak úpěnlivě prosí. Mrzí mě to. Hlavně si myslím, že vůbec o nic nejde. Doufám, že to tak berou všechny zúčastněné strany

verdas
14 příspěvků 16.04.03 20:01
Nová omluva

Aha, teď jsem si pořádně přečetla to datum a všechno mi to došlo. Trochu jsem si seděla na vedení. Zapomeňte na to všichni…

babi
6360 příspěvků 16.04.03 22:33
Přestaň se omlouvat...

vím, žes chtěla pomoct! Asi však nečteš, co už na Labužníku je. Jenom pro informaci, recept mám moře let od maminky a tenkrát žádné servery neexistovaly.

Verdas, napiš nám nějaký dobrý recept, co tu ještě nemáme. Předem Ti děkuji!

Zdraví Tě Babi.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Další témata z kategorie

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz