Gofry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kopretinka
565 příspěvků 05.04.03 18:47
Gofry

Nemáte prosím někdo recept na těsto na gofry? Zkoušela jsem vyhledávat ale nic mi to nenašlo. Díky.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 13.05.04 02:16
používej lepší vyhledávače...

gofry

Labužník Zuzik
286 příspěvků 13.05.04 09:50
gofry

pokud si pamatuju z Havířova - jsou vafle (prodávali je dole v Budoucnosti se šlehačkoua ovocem nebo čokoládou). Mám recepty u vaflovače, tak ty, co jsme ozkoušely ti sem hodím, všimla jsem si dotazu až teď, takže vydrž, musím doma najít ten návod.
 Zuzka

Kopretinka
565 příspěvků 13.05.04 10:29
Zuziku

Ano Zuziku jsem :))) řešily jsme ty svatební koláčky Nakonec jsme je pekli v Těrlické pekárně asi jako ty mám dojem Za recepty děkuju jsi mooc hodná, já sem tento dotaz zadávala a je to už dost dávno. Pokud máš receptíky určitě je sem zveřejni nebo mi je pošli do mejlu, to budeš zlatá

A přijď se na nás někdy kouknout na chat Až bude malinko času na víc Tebe všichni moc rádi uvidí

Labužník Lili02
28 příspěvků 13.05.04 18:17
Tento

recept: http://www.labuznik.com/recipe.php?… jsem vyzkoušela a ze všech receptů co jsem kdy dělala mi chutnají nejvíc. Při pečení pozor, těsto se mírně nafoukne a je dobré formu domáčknout aby bylo těsto dobře vytvarované.

penda
4752 příspěvků 13.05.04 19:10
lili....

lenivko lenivá, co kdybys to tam vložila html jazykem, co???????..kdo to má pořád kopírovat a vkládat do vyhledávače…

Labužník Lili02
28 příspěvků 13.05.04 20:18
Tak

pro zjednodušení gofry zde.
Jinak jsou na labužníku recepty na gofty pod názvem vafle. Je jich tu několik.
Příjemné mlsání

Labužník Lili02
28 příspěvků 13.05.04 20:21
Opraváááá

gofry jsou tady. Pardon

penda
4752 příspěvků 13.05.04 20:21
lili...

zkus to ještě jednou…chichi…a hoď tam příště jen jednou http…uvidíš, všechno půjde, až to budeš dělat po druhé, už se to povede..chichi­.........moc Tě zdravím

penda
4752 příspěvků 13.05.04 20:23
lili..............

tak to tu ještě nebylo, aby se někdo trefil do jednoho času…chichichi…1:1

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz