Léto je za dveřmi - hubnutí které (údajně) funguje!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.06 11:04
Léto je za dveřmi - hubnutí které (údajně) funguje!

Něco jsem hledal, a přitom se mi objevil i odkaz na tyto stránky:
Hubnutí, které funguje . A protože je jaro skoro tady - i když to tak zatím nevypadá, určitě se tento odkaz bude hodit!

Tak si už jenom přejme, ať to doopravdy funguje!!!

Reklama

Reklama

Reakce:

marmelada
1643 příspěvků 14.02.06 11:43
Hubnutí diet +

Pokud se vydržíš stravovat pouze podle tohoto programu, tak určitě zhubneš. Ale otázka je, jestli to jde. Je to ale dobrý způsob rychlých obědů např. v zaměstnání, určitě lepší než fast foody nebo čínské polévky. Jde o vyváženou stravu, dobře spočtenou energeticky, prostě např. při obědě neujedeš z 1500 Kj doporučovaných při hubnutí na nějakých 5000, kdy máš po dietě a stačí na to jedna svíčková. Takže klidně s chutí do toho, ale prokládala bych to doma připravovanými jídly (podle stejných zá:,–(), aby se mi těch pár jídel nepřejedlo a nebyla jsem opět na začátku dlouhé cesty.

Labužník janeta02
2 příspěvky 20.03.06 05:19
Je to bohužel naprosto nepoživatelné!

Také jsem si koupila vzorky za cca 1 000 Kč - vyzkoušela jsem 2 jídla a ochutnala sušenku - vše je naprosto nepoživatelné a ačkoliv dokážu sníst skoro všechno, toto jsem polknout nedokázala. Stejný názor mají i mé dvě kolegyně a náš pes. Zbytek zásilky už bez ochutnání letěl do koše. A to jsem druhý vzorek zkoušela vylepšit sýrem, rajčetem, šunkou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz